Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek vannak földönkívül...

Szerintetek vannak földönkívüliek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2: Spirituálisként pont nem nagyon hiszek véletlenben és mégis hiszek földönkívüliekről vagy éppen tudok róluk. Úgyhogy pont nem zárja ki egymást. :)


Spirituálisként inkább úgy mondom, hogy léteznek más világok és magasabb létformák. Emberek is lehettek magasabb létformák, akik valamiért mégis visszatértek ide. Azt mondja ki az elmélet, hogy nem vagyunk itt lent eléggé fejlettek és nem fogunk tudni egymásról.

Én az emberrabló alien-ekről mást hiszek. Én úgy gondolom, hogy azok démonok voltak és szórakozásból hintették ezt el az emberekbe. Esetleg létezik gonosz civilizáció vagy másik dimenzióból gonosz létforma, de nem nagyon hiszek benne. Pataki Attiláról egyértelműen azt vélem, hogy démonok szórakoztak vele. Azt már az arcáról is leolvasom, hogy gondok vannak vele és olyan gondokkal a démonok megtalálnak.

nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes belegondolni abba, mintha az űrkutatásunk folyamatos akadályokba ütközne. Amiket régen elképzeltek, nem lenne lehetetlen. De tudatosan nincs megengedve nekünk, hogy tovább haladjunk. :)
nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudom.
nov. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A világunk méretét tekintve nagyon soknak lennie kell. Kár lenne csupán ránk elpazaroni. :-)
nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen, h ne legyen élet a Földön kívül is. Más kérdés, h mennyire fejlettek. Én nem nagyon hiszek E.T.-ben meg a családjában. De ki tudna, semmitől sem zárkózok el. Tök jó lenne, ha idejönne valami intelligens faj. Mindegy milyen. Ha jó szándékúak, segíthetnek a fejlődésben. Ha rosszak… hát ezért az emberiségért nem nagy kár xD
nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Igen E.TGuy anyja es apja
dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerinted a föld lapos és körülöttünk kering a nap és mi vagyunk a világ közepén. Persze hogy vannak.
jan. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ufo
márc. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!