Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrlények? Vagy más lehet? Fontos!

Űrlények? Vagy más lehet? Fontos!

Figyelt kérdés
Tegnap kimentem babizni, este. Nagyba gyújtom a dzsoját, erre valami fényt láttam. Azt hittem a cigi ütött be, de nem. Hatalmas világosság borította be az egész kertet. Furcsa, hosszúkás humanoid árnyékokat láttam a szemem sarjából. Mikor odafordultam eltűntek. Ez megtörtént vagy háromszor egymás után. Nem is foglalkoztam velük utána. Reggel viszont 10-15 gabonaszemet találtam az udvaron. Lehet, hogy az idegen űrhajóról eshettek le? Lehet, hogy mielőtt hozzám jöttek gabonakört csináltak valahol?

jan. 26. 08:59
A kérdező szavazást indított:
UFO
a kormány
más összeesküvés lehetett
11 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A cigi ütött be! LOL
jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
A hozzád hasonlókat lelőni kéne nem engedni, hogy szaporodjanak!
jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2/2

Köszönöm az építő kritikát, de nem ez volt a kérdés.

jan. 26. 09:46
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Illő lenne már megtanulni, hogy: https://www.youtube.com/watch?v=xknz4C0ngT0
jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki nyugodjon le, ez csak egy troll. De ha komolyan gondolja ezt akkor szomorú vagyok, hogy ilyen emberek létezhetnek a gumiszobán kívül.
jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5/5

Úgy tudtam, hogy a köz és/vagy önveszélyeseket zárják oda, mint például a kettes válaszoló, aki le akar lőni.

jan. 26. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Szeretem az olyan embereket akik sötétek mint az éjszaka de nem veszik észre magukat.

Ilyenkor mindig abban reménykedek, hogy csak eljátszák, hogy ennyire debilek, ezzel akarom magamat nyugtatni, hogy senki sem lehet ennyire ostoba, nem tudom már mit higgyek. De egy biztos, veled is csak többen vagyunk az oldalon.

jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Humanoid árnyékokat láttál, tehát UFO. Egyértelmű!
jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem a tegnapi cigi volt, hanem a tegnap előtti.
jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

"más összeesküvés lehetett"

Igen, a cigik osszeeskuvese ellened... remelem elobb utobb elerik, hogy a rak egye ki a b...ed.

jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!