Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrlények? Vagy más lehet? Fontos!

Űrlények? Vagy más lehet? Fontos!

Figyelt kérdés
Tegnap kimentem babizni, este. Nagyba gyújtom a dzsoját, erre valami fényt láttam. Azt hittem a cigi ütött be, de nem. Hatalmas világosság borította be az egész kertet. Furcsa, hosszúkás humanoid árnyékokat láttam a szemem sarjából. Mikor odafordultam eltűntek. Ez megtörtént vagy háromszor egymás után. Nem is foglalkoztam velük utána. Reggel viszont 10-15 gabonaszemet találtam az udvaron. Lehet, hogy az idegen űrhajóról eshettek le? Lehet, hogy mielőtt hozzám jöttek gabonakört csináltak valahol?

jan. 26. 08:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10/10

Cuki vagy!

jan. 27. 04:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy flashback volt, visszahozta a cigi a keményebb drogos élményeid emlékeit, tudod, amiktől ilyen kis butuska lettél. Egyébként bizonyítottan UFO volt, egészen addig, amíg le nem jöttél a cuccról. Vannak, akik úgy maradnak, úgy látom most ezzel az esettel állunk szemben.:D
jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!