Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy ufo kutató hogyan tesz...

Egy ufo kutató hogyan tesz különbséget földönkívüli észlelés, interdimenzinális esemény, és angyali/démonikus/nefilim jelenségek közt?

Figyelt kérdés

Az égi és vízi anomáliákat és a kapcsolatfelvételeket több kategóriába sorolhatjuk, attól függően, hogy kik vagy mik a felelősek érte.

Ma már szinte bizonyos, hogy a kis szürkék interdimenzionális lények, akik egy másik valóságból érkeznek. De más fajokról meg megállapítható, hogy a mi univerzumunk lakói, csak egy másik galaxis lakosai.

A nefilimek vagy bukott angyalok pedig földi entitások, akik a negyedik típusú találkozásokért okolhatók. De ezek most csak példák, nem biztos, hogy így van.

Egy ufo kutató milyen kritériumok alapján tud eligazodni ezekben?



febr. 19. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

"A nefilimek vagy bukott angyalok pedig földi entitások, akik a negyedik típusú találkozásokért okolhatók. De ezek most csak példák, nem biztos, hogy így van."



Hát a keresztény tanítások kicsit mást mondanak arról, hogy mik a bukott angyalok. xD

febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom pontosan, hogy mire alapoztad a kérdést, viszont nekem egyből az Ősi idegenek c. műsor jutott eszembe. Alapvetően egész érdekesnek lenne mondható, mert szó esik benne különböző vallásokról és azok csodáiról, valamint a mítoszokról is, legalábbis olyanokról, amik egy kicsit is hajaznak az ufós filmekből jól ismert anomáliákra. Még az a része is egész komoly képet mutatna erről az ufós megközelítésről, hogy felvonultat benne pár „szakértőt”, akik a témában elmondják a saját véleményüket valamire hivatkozva.

De ami számomra nagyon hiteltelen a műsorban, hogy bizonyos történelmi eseményeken kívül semmi konkrétummal nem szolgál, amit a rendkívül sokszor elhangzó „lehet” és „talán” szócskák sejtetnek igazán.

Legyen egy béna példa, hogy: „A százéves háború egyik csatájában Szent Johanna meghallotta az égi harsonát, majd ragyogó angyalok szálltak alá az égből.” Ebből ugyebár 2 dolog biztos. 1) Százéves háború. 2) Jeanne d’Arc. Az égi harsona és a ragyogó angyalok sokkal inkább már egy jól sikerült gombázás következményeit sejtetik. Na de ekkor jönnek képbe a „szakértők”, akik simán rámondhatják, hogy Szent Johanna „lehet”, hogy „talán” átélt egy 8. típusú találkozást, vagy „lehet”, hogy „talán” ő maga is egy alien.

És végezetül, hogy a kérdést is megválaszoljam, feltennék egy másik kérdést… Miért akarna különbséget tenni egy „ufókutató”, ha könnyedén össze is tudja mosni a dolgokat? 🤔

febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy párját ritkítóan kiváló kérdés, amely elvezethet a valódi ufo-kutatáshoz. Ezek a lények sok helyről és dimenzióból érkeznek, és nagyon fontos hozzátenni, hogy átfedés is van köztük. A földönkívüliek nek nevezett lények elég jelentős része egyben interdimenzionális is, de egy részüket akár angyalnak is lehet nevezni. Ezek jelentős része mégis köthető egy konkrét fizikai égiteshez, csak ők maguk nem sűrű fizikai lények, kivéve amikor még akarnak jelenni valahol szemmel láthatóan. A nefilimek nem egyértelmű számomra, hogy milyen megjelenésűek. Vannak fénygömbök, energiagömbök is, ők is interdimenzionálisak véleményem szerint. De akár angyalnak is lehet őket is tekinteni, csak a kinézetük nem olyan, mint amilyennek az emberek az angyalokat elképzelik. A démonok azok nem tudom, hogy milyen megjelenésűek, általában szerintem nem lehet őket látni. Tehát átfedés van ezeknek a felsorolt lényeknek egy része között. Emiatt hogyha egy kutató ennek vagy annak nevez egy adott lényt, több megnevezés is helyes lehet.
febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Az előző vagyok, véleményem szerint nem könnyű eligazodni
febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem könnyű eligazodni egy kutatónak sem általában, mert sokszor nehéz eldönteni, hogy mi látható egy adott képen vagy videón. Ezt akartam írni fentebb.
febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Podcasteket szoktam hallgatni a témában, meg néhány videóst követek. Az ősi idegenek első pár évada jobb volt, de a későbbiek egyre rosszabbak már.

Mondjuk érdekes, hogy említed a gombázást, mert szerintem az pont segíthet kapcsolatot teremteni nem evilági lényekkel. Én magam nem próbáltam, de hallgattam már olyanokat, akik próbálták. Nem mindennel tudunk fizikai kapcsolatot létesíteni, azt mondják a tudatmódosító szerek megnyitnak új csatornákat.


Szerintem azért fontos különbséget tenni, mert az emberek kíváncsiak a szándékukra és céljaikra. És hát ha ez valódi jelenség, akkor tényleg nem árt tudni, hogy mi az igazság velük kapcsolatban.

febr. 19. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

“ pont segíthet kapcsolatot teremteni nem evilági lényekkel”

Fontos lenne különbséget tenni a valóság és a hallucinációk között. Na ez nem megy a begombázott embereknek.

febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudnál írni yt csatornákat hasonló témában?
márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!