Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges olyan, hogy ez egy...

Lehetséges olyan, hogy ez egy UFO volt?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva majdnem mindenkit végigkérdeztem, de egyik azt mondja, a másik amazt.



2022 június 26-án úgy kezdődött minden mint más napokon. A kellemes délutánon 6 körül elővettem a motorkerékpáromat, és kinéztem magamnak a Bogács-Kerecsend-Heves-Tiszafüred útvonalat, az út feléig minden jól ment, ami akkor történt,az a retinámba és az enlékeimbe örökre beivódott.

Esteledett, és én megálltam kettő település közt fotózkodni. Hirtelen felnéztem, nagyjából 200 méteres magassagban, a fák és a közelben húzódó nagyfeszültségű vezetékek felett megpillantottam egy kb mosógép méretű, zöldes fénnyel világítő lebegő, teljesen hangtalan tárgyat. A tárgy körül forgó kis fények is voltak, négy darab, ezek sárgán villogtak. Én teljesen lefagytam. Kb 4 percig lebegett, ezután felemelkedett, és írtózatos sebbességgel távozott Északi irányába.

Sajnos lefotózni nem tudtam, mivel a telefonom épp akkor merült le 0-ra. Bemerészkedtem a mezőre, átmentem a fasoron, a vezeték alatt, a hely felett, ahol a "tárgy" lebegett, a fű egy 2.5 méteres körben elégett. Hamu is volt, de érces illatú.


Soha többé nem láttam ehhez hasonlót. De remélem nem fogok, nagyon megijedtem.



Köszi!



febr. 28. 12:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kifejtem..
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, ez lehetett egy idegen drón is.

Tudom hogy ez folytonos vita, de folyamatosan jelen van több faj, általában nagyon diszkréten, de néha-néha szándékosan megmutatva magukat, egyfajta "reklámozás" miatt, mert nem maradhatunk örökre elszigetelve.

Már fél évszázada is felajánlotta a "felfedést" egy-egy kormánynak fajok egy csoportja, de az adott kormányok nem kértek belőle, túl korainak tartották ezt még az emberiségnek -és mivel a kormányok az emberiség választott vezetői- ezt a döntést az idegen fajok elfogadják.

Nincs két egyforma világ, elvileg az adott bolygó lakóinak vezető szabadon eldönthetik, elég érett már-e a bolygó lakossága a nyitásra.

febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Számodra ufó volt, vagy csak egy újságba illő történetke.

Közvetlen az eset után is feltetted ezt a kérdést, vagy csak most „mersz” erről először mesélni? 🤔

febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
63%

Szia!

Igen, ez UFO volt.

Láttál egy repülő "valamit", és nem tudtad azonosítani.

Így ez egy tipikus nem azonosított repülő tárgy volt.

febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is UFO volt. Láttál egy földönkívüli űrhajót
febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!