Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok honnan számraznak?Az...

Az ufok honnan számraznak?Az űrből,vagy egy másik dimenzióból?

Figyelt kérdés
Egy ufológus szerint sokkal reálisabb,hogy nem az űrből,hanem egy másik létezési síkból jöttek....

márc. 14. 15:59
1 2
 1/12 Ufokurtato007 ***** válasza:
26%
Attól függ, hogy melyik fajról van szó. Vannak fajok, amik az univerzumunkban lévő bolygóról származnak és conqvisztátorok, tehát legyaláznak egyéb planétákat majd az adott civilizációval elegyednek és mutálódnak. Vannak invazív fajok, mint a poloskoidok, akik ahogy felélték azon bolygó készletet, amin éppen élősködnek továbbállnak. Meg persze vannak az egyéb dimenziókból, idősíkokrol vagy éppen a Fakanál féreghurkon keresztül jövő fajok, amikről nem tudunk sajnos sokat, mert nagyon nehéz lokalizálni a származásukat.
márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Egyáltalán nem sértésből, véletlenül sem akarok senkit megbántani, de, mi értelme ezeknek a kérdéseknek.

Tudjátok mit jelent az ufo, mint rövidítés?

Az ufo nem egy faj, nem élőlények, undefined flying object, azaz azonosítatlan repülő objektum.

márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ufokurtato007 ***** válasza:
38%
Nem tudom miért lettem leszavazva amikor csak tényeket közlök.
márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező ezt melyik ufológus mondta? Szerintem a két lehetőség nem zárja ki egymást, mert az esetek jelentős részében arról is szó esik, hogy másik dimenzióból, létezési síkról érkeznek, de érdekes módon mégis szinte mindig valamelyik csillagrendszerhez kötik őket. Ez egy nagyon jó kérdés, az ufó-kutatás egyik alapvető kérdése. A szónak a jelentésén, értelmezésén pedig nem kell egyeseknek fennakadni, mert ez a szó a köznyelvben manapság már idegen lények járműveit jelenti.
márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Elég ebből a trollkodásból, ez már beteges.

Ha hiszel benne akkor azért, ha pedig csak trollkodsz akkor azért mert tökreteszel egy oldalt a sok baromsággal.

Az összes ilyen népbutító kérdést törölni kéne a francba

márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

"Az összes ilyen népbutító kérdést törölni kéne a francba"

De akkor az egész Ezotéria szekciót kellene törölni, ami maga a népbutítás.

Bár, ahogy látom, a kérdésekre adott válaszok többsége nem veszi komolyan ezeket az áltudományos fantazmagóriákat.

Mint ahogy az emberek többsége a nyugati kultúrákban.

A kérdezők meg gyakran úgy járnak, mint vadász, vadász...

márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
7-es teljesen jól besszél,arról nem is beszélve hogy én is tudom mit jelent az ufo,de már a médiába annyira elterjedt az a nézet hogy az ufo a lényt és a repülő csészealjat jelenti...
márc. 14. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Az emberek fejéből.
márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
A jövőből.
márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
A pedofidesz, na az a népbutítás. Ami itt megy az sima fantázia.
márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!