Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO (Undentified Flying...

UFO (Undentified Flying Object)-et láttam a kertben! Mi volt ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kimegyek a kertbe ma olyan 6:38-kor körül és ilyen fehér fény haladt. Én a Göncz Árpád városközpont felé lakom, és kb Vác felé haladt (délről északra) egy ilyen fehér pont ami zöldes volt 5 másodperc után és eltűnt! Mi volt ez? Nagyon félek, hiszen ez nem az első. Egyszer éjszaka közepén sokkal közelebb láttam ezt, és ilyen sivitó hang is volt mellé.

márc. 25. 13:50
 1/6 Smory válasza:
36%
Hmm. Ha erős folyamatos fehér fény volt, akkor az biztosan egy műhold volt. Így is rengeteg van már körülöttünk és egyre több lesz. Ehhez szokj hozzá, nincs értelme félni tőle! A zöldesre váltásra és eltűnésre csak annyit tudok elképzelni, hogy talán ködös vagy felhős volt az égbolt csak nem láttad és ahogy elbújt mögötte azt így érzékelted.
márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
22%
Olyan?
márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Az "ilyenezésért" a magyartanárom nagyon csúnyám rámpirított annó, a tiednek is ezt kellene tegye.
márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen ez
márc. 25. 14:59
 5/6 anonim válasza:
68%
Most viszont akaratlanul is jól használtad.
márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinte ufo azaz idgen űrhajó volt
márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!