Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy a földönkívül...

Lehetséges, hogy a földönkívüliekkel kapcsolatos álmom jelez valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Furcsa és hosszú álmom volt néhány nappal ezelőtt.

Megpróbálom röviden leírni, mi volt benne:

Egy másik bolygón voltam, azt hiszem, kutatóként. Az egyik felén majomszerű lények éltek, és épp valami szertartást végeztek, nem akartak kapcsolatba lépni velünk, és furcsa szavakat kántálva elzavartak. Ezután átmentem egy hosszú hídon, és a folyó másik felén egy egészen más helyet találtam, ahol sárga, elefántszerű arcú lények laktak. Ott teljes volt a káosz, a élővilág pusztulóban volt, de a lényeket ez nem zavarta, és egész nap egy meleg vízű medencében ücsörögtek és lustálkodtak. Kivéve egyet, aki viszont beszélgetni kezdett velem, meséltem neki a Földről és az emberekről, ő pedig megmutatta nekem a saját világát, és elmondta, hogy a többiek nem hallgatnak rá, és semmit sem tesznek a bolygó megmentéséért. Segítettem volna neki, de felébredtem...


Álomfejtéshez és UFO-khoz értők válaszait is várom!


2010. nov. 12. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

,,Lehetséges, hogy a földönkívüliekkel kapcsolatos álmom jelez valamit? "


Jah, hogy álmodtál.

2010. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
79%

Ja igen, hát ez nagy segítség volt, hogy talán csak álmodott a kérdező. :-(

Lehet persze az is, de van még min. 2 eset:


1. A mély álom során a tudatod valóban elutazott egy távoli világba, és a leírt élményeket átélte.

2. A történet nem mostanában zajlott le, hanem "csak" egy emlék, amit korábban éltél át és most feltört.


A fentiek során feltételeztem, hogy a tudat és a test különválhat egymástól. Erre jó okom van, valamint sok elmélet és tapasztalat támasztja alá.

2010. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is volt már egyszer egy olyan álmom hogy nija voltam és egy dombról csúsztam le egy dobról sok sok nijaval , és ha hiszitek ha nem képzeljétek el hogy láttam a testemet amikor bele csusztam ninjaként és utána felébrettem nagyon érdekes volt, nem tudtam meg magyarázni, és arra gondoltam hogy a testem elhagyta a lelkemet , és később a tudatos álmomban nem felejtettem el hogy én egy ember vagyok, és láttam azt ahogy bele csusztam a testembe és tök jó érzés volt.
2010. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 404 ***** válasza:
90%
Álmodban dolgozza fel az elméd azokat a dolgokat amik nappal érnek téged. Amiket ébren nem tudol megérteni, azokat az agyad regenerálódás közben próbálja feldolgozni, megoldani. Nem lesz tölle semmi bajod. El fog múlni.
2010. nov. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 M@x ***** válasza:
85%

talán hogy a majomszerű lények tesznek a környezetért imádkoznak stb...

és ezek az elefántszerű arcú lények ezek szimbolizálhatják az embereket akik pusztítják a földet

a majomszerű lények pedig egy idegen civilizációt szimbolizálhatnak...

2010. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekes válaszok! :) Elgondolkodtató...
2010. nov. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!