Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem észleli az ufókat...

Miért nem észleli az ufókat a, honvédség radarja sohase?

Figyelt kérdés

De mi is az az ufo ?

UFO=azonositatlan repülő tárgy !!!! És akkor látni lehetne a radaron nem ?

vagyezekmá nem ufok hanem valami továbbfejlesztett tárgy ?


2010. nov. 14. 12:43
1 2 3
 11/26 BlackSword ***** válasza:
9%

404!

Csöppetb el vagy tájolva... Semmilyen manőverrel nem játszható ki a radar... Mivel a radart nem befolyásolja a radar... Ha nem akarsz látszani a radaron, akkor 800 m alatt kell repülnöd ma Magyarországon Az adatt tengerszint feletti és a Balti-tengerhez viszonyított, és semmilyen bravúros manővert nem kell végrehajtanod, mert ha egyenesen repülsz, akkor sem fog észrevenni a radar... De ezt egy amatőr pilóta is tudja... Az USA partjai mentén viszont nem próbálkoznék ilyennel, mert a tengerészeti radar 800 méter alatt is érzékel, és a szabályzat előírja, hogy az azonosítatlan repülő tárgyat, amit észlel a radar azonosítani kell...

1. lépés: elfogás.

2. lépés: kapcsolatfelvétel.

3. lépés: leszállásra kényszerítés

szept 11. óta: 4. lépés: megsemmisítés...

De semmiképpen nem maradhat azonosítatlan pont a radaron...


Csak azt nem értem, ha ennyire fejlettek az idegenek, akkor miért a lehetetlent próbálják meg... Nincs technikájuk, hogy kijátszák a radart, ennél van egyszerűbb módja is annak, hogy ne lássa a radar, de ezt most nem írom le, mert ezt is csak beleszőnéd a kis mesédbe...

2010. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Az "idegenek" más rezgéstartományban vannak, mint mi. Tudnivaló, hogy a fülünk, a szemünk, de még a szuper műszerek is egy bizonyos rezgéstartományt érzékelnek. Ami azon túl van, az nem érzékelhető.
2010. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sebességgel is ki lehet játszani, mivel ha nincs ideje a radar hullámoknak rá csapod-ni akkor nincs is mit vissza verni.Vegyünk egy példát , gondolj abba bele hogy egy a tűzbe rakod a kezed, a tűz meg égeti ha van rá ideje, de viszont ha gyorsan átmész a tűzön a kezeddel akkor a tűznek nincs ideje meg égetni a kezedet. Érted már ?
2010. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
Ráadásul állítóllag képesek láthatatlanná válni :S csak nekünk embereknek ez még hihetetlenség valahogy ugy mint 1 ősembernek 1 űrhajó!
2010. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 BlackSword ***** válasza:
34%

De a rádióhullámok fénysebességgel haladnak, aminél ebben a térben nem lehet gyorsabban menni... Sebességgel hogy akarod kijátszani... ez nagyobb butaság, mint az, hogy az 51-esben földönkívüliek vannak...

Hagyjuk már a butaságot, sebességgel nem lehet a radart kijátszani... Az X-15-t is radarral követték 7,8M sebességnél.

A radar nem vizuális kontakt alapján működik, hanem másként... Olyan nehéz ezt felfogni???

2010. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 BlackSword ***** válasza:
37%
Ja, még valami... A világmindenségben bizonyos elemi részek ugyanazon rezgésszámmal rezegnek... Ha eltérne az idegenek rezgésszáma ettől, akkor rezonanciakatasztrófa lépne fel bennük, és atomi szinten hullanának szét... Ergo nem tudnának létezni a mi világunkban...
2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
hallod 404 az Ufok emlékező fémből vannak (ezt találták meg rosswelben is) és akkor visszarezeg ! A saját csapdádba esel bele ;)
2010. nov. 14. 21:19
 18/26 404 ***** válasza:
65%

"A kérdező kommentje: hallod 404 az Ufok emlékező fémből vannak (ezt találták meg rosswelben is) és akkor visszarezeg ! A saját csapdádba esel bele ;)"


Kedves kérdező!


Először is én nem szoktam vitázni, leírtam már a választ, ha nem felelt meg a válaszom az a te dolgod.

Másodszor, ha találtak UFO-t, akkor miért kérdezed hogy miért nem méri be a radar őket, hiszen ha találtak, akkor be kellett volna hogy mérje.

Harmadszor, ez nem az én csapdám, nekem a radarokhoz és az ürhajókhoz semmi közöm.

Negyedszer, ha találtak UFO-t ami fémből van, akkor be van bizonyítva az idegenek létezése.

Béke veled!

2010. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azért az bajos lenne, ha csak 20-25 méter hatósugara lenne egy radarnak.
2010. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

404 el most egyet kell hogy értsek.


Egyébként a 51 körzetben lévő ufok amik leestek azok nem idegen fajtól származik , az 51 körzetben elfogott idegenek a földről jöttek egy másik időből, idő utazok voltak, amelyek a mi leszármazottaink az evulució során. Sok ember nem tud arról hogy a mi világunkban milyen lények vannak , ezek a lények idő síkokon jöttek át a mi világunkba, amit az ember csinált tudatlanságában . Pár idő tér kapu meg van nyitva a földön amit még nem tudnak lezárni, mivel lyukat ütöttek a térbe és nem tudják az emberek hogy hogyan kell befoltozni, lehet hogy a kormányaink hermatikusan már lezárták, de ez nem veszti el a tényt hogy ezeken a kapunk lények jöttek át amelyeket sajnos én nem ismerek. Ezeket a tér hasadékokat atombobmák hozták létre, vagy hidrogén bombák, pL: Hirosimában vagy Navasakiban , az 50 évektől kezdve a japán nép különleges lényekről számoltak be, amelyek babonaként terjedtek tovább. Az idő utazás elmélete nagyon egyszerű , te nem tudod meg változtatni a saját idő síkodat de te másét vagy neked más meg tudja változtatni a jövődet. Ha meg ölöd a nagyapádat a múltban akkor te abban az idő síkban nem fogsz meg születni de viszont a te idő síkodban továbbra is élni fogsz, tudom hülyeségnek hangzik amit elmondtam de szóról szóra igaz. Rengeteg idő sík van össze gabalyodva nekünk is vagy egy idő síkunk , amelyben élünk nem tudjuk észre venni ha egy idő utazó ide jön , hiszen hogy vennénk észre , mivel nem tudjuk hogy mit hozna magával a jövő stb. De bizony vannak a 51 körzetben leeset idegenek is idő utazok voltak a messzi messzi távoli jövőből .

2010. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!