Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyszer láttam az ablak...

Egyszer láttam az ablak üvegen egy furcsa fehér "emberszerű" arcot, de mikor észrevette, hoy megláttam eltűnt. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A tippem: Egy kövér galamb, vagy a szomszéd kislány.
2010. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fehér, emberszerű arcot látni az ablaküvegen, aki hirtelen eltűnik, jelent lelkiismeretfurdalást egy öregember miatt, akit kicsúfoltunk, mert madárhangokat utánozott a vegyesbolt előtt.
2010. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éva mama.
2010. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha kertes házban laksz: benézett a szomszéd :)

Ha emeleten: akkor benézett az ipari alpinista és tovább ereszkedett :) (így már én is jártam az ötödiken, majdnem szívrohamot kaptam)

2010. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Étrended? Gyógyszereket szedsz? Elmebetegségek a családban? Nem viccelek, ilyesmi a standard megoldásmenet legeleje...
2010. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
A NOX volt az. Te is láttad a reklámot nem? Ők csinálják ezt.
2010. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ondód felkenődött az ablakra ami a lehelletedtől elpárolgott
2010. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
passz...annyit tudok mondani én egyszer a szoba közepén láttam árnyszerű alakot mikor észrevett rögtön elrohant.ne félj tőlük.ennyi.
2010. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!