Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igazi csillagászok! Ti milyen...

Igazi csillagászok! Ti milyen releváns dolgot láttatok már az égen, ami alátámasztaná az UFO teóriákat?

Figyelt kérdés
Igazi, képzett, gyakorló csillagászok saját tapasztalataira lennék kíváncsi, tehát, ha most kivételesen kérhetném, akkor az agyalgók kíméljenek meg a fantazmagóriáiktól.
2010. nov. 22. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
OFF: van egy olyan sanda gyanúm, hogy az igazi képzett gyakorló csillagkutatók nem ezen az oldalon töltik a szabadidejüket. Mindazonáltal a válasz engem is érdekelne.
2010. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%

Jól beszél az első kommentelő.

Én amatőr vagyok, szóval meg kell elégedned velem.

Kétszer volt szerencsém ahhoz, hogy olyat láttam ami megmagyarázhatatlan és beazonosítatlan volt.

"Hatalmas" fénypont az égen, ami a helyét változtatta kiszámíthatatlanul, majd gyors eltűnés. Hogy mi lehetett?! Rejtély...

2010. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
54%

Van 2 csillagász ismerősöm, megkérdezzem őket?

Igaz, elég elfoglaltak lehet csak sokára lesz válasz.

2010. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, mindennek örülök. Amatőrnek is, aki tényleg kémleli az eget.
2010. nov. 22. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Még ha gyik-re is tévedne egy-egy csillagász, az hát szentség, hogy az ezotéria témakörbe be nem teszi a lábát.
2010. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt már egy ilyen. Kint álltam a hátsó kertben és néztem az eget, fényes nappal volt, egy hatalmas nagy fényes valami közeledett a ház felé. Nem tudtam , hogy mi lehet az gyorsan kiabáltam a családomnak hogy jöjjenek már gyertek már, de nem jöttek és tovább néztem, utána még kiabáltam gyertek már itt van egy meteor , vagy valami , . Kb 3 szór elfordultam és mindig vissza néztem gyorsan, hogy ott-e van még és ott volt, de amikor már 4 -szerre néztem oda eltűnt , utána úgy leszidtam a családomat hogy nem jöttek ahogy illik. Persze én is csillagász vagyok mert minden nap nézek az égre!
2010. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

diator


Egy 18 éves UFO hívő vagy, nem csillagász. Ezért aztán nem hiszem, hogy mérvadó volna a véleményed.


Ha színes LED-eket szerelnék a helikopter modellemre és éjszaka a házatok felé reptetném, te arról is meg lennél győződve, hogy UFO.

2010. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Teles mértékben csak akkor hinném rá azt hogy ufo , amikor nem tudom meg állapítani , hogy mit látok. Mert akkor azonosítatlan repülő tárgy.
2010. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
De most már ne pontozzatok le mert mindig lepontoztok. Én bezzeg mindenkinek a zöldet nyomogatom.
2010. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De hisz már be van bizonyítva a Gliese 581-es en 100% hogy van, mert lézer jeleket küldenek a világűrbe. Ugyhogy már teljesen felesleges erről vitázni. Sajnálom, ha csalódást okozott ez nektek de léteznek. Már a SETI is alátámasztotta a jeleket. Jobban hiszek a tudósoknak mint az átlag embereknek, akik nem csak hogy nem hisznek, de nem is akarnak hinni még akkor sem ha tudományosan alá van támasztva a hír. sorry de ez van. Léteznek.
2010. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!