Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA jelentette már ki,...

A NASA jelentette már ki, hogy látták a Nibirut vagy amatőr csillagászok látták már?

Figyelt kérdés
Interneten eléggé mást írnak mindenhol... nem bírok aludni, így véletlenül bukkantam rá YouTubeon és rákerestem. A mái napig nem is tudtam róla. Van ahol azt írják elsötétíti a földet van ahol azt, hogy fényesen fog ragyogni. Én még 1x se tapasztaltam ilyet, de van okom félni? Van ahol azt írják, hogy 83 óta már nem csak nagy távcsövekkel, hanem otthoni teleszkópokkal is lehet látni és nem soká szabad szemmel is... Esetleg itt gyk-n látta már vki? Kérem normális válaszokat!
2011. júl. 16. 01:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2008-ban nyarán azt olvastam, hogy 2009 márciusától lehet majd látni szabad szemmel... :)
2011. júl. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
-ban
2011. júl. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

NASA bácsi azt jelentette csak ki, hogy ez az egész nem igaz, a tudósok/csillagászok nem is igazán foglalkoznak vele, annyira csak komolytalan mese.

angollal hogy állsz?

[link]

2011. júl. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
02:05: láttuk is, a tőzsdék akkor kezdtek emelkedni
2011. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Amatőr csillagász vagyok. 10 éve majdnem minden este kint vagyok a csillagos ég alatt és az eget kémlelem, egy nagyobbnak mondható távcsővel (amatőr viszonylatban).

Fura, én még soha sem láttam idegen űrhajót, sosem láttam elsuhanó szellemeket, sosem láttam a Föld felé tartó hatalmas bolygókat. De persze Paszujfalvai Tibi bácsi, aki havonta egyszer kimegy este, az rögtön mind a hármat is látja egyszerre, és lelkesen elmeséli a forumokon.

Na, akkor kinek hisztek: nekem, vagy Tibi bácsinak?

2011. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze a NASA saját honlapján is írt a NIBIRU-ról, csak levette valamiért. Meg is keresem neked.
2011. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1983-ban a NASA bejelentette, hogy megtalálták a tizedik bolygót. A Nibiru névre keresztelt égitestről már a Sumérok is említést tettek, és érdekes módon pont 2012-ben ér a Föld közelébe, amikor a maja kalendárium véget ér. Amikor a 3600 évente visszatérő égitest ideér, a Föld minimum polaritást vált, de az is lehet, hogy megáll a forgásban néhány napra, vagy akár hetekre. Ennek eredményeként vulkánkitörések, cunamik, földrengések és egyéb katasztrófák fognak bekövetkezni, de az is lehet, hogy hirtelen beáll a következő jégkorszak.

A NASA később helyesbített, és azóta is cáfolja a tizedik bolygó létezését.

Arra a kérdésre, hogy ha egyszer ilyen közel van ez a méretes bolygó (állítólag húszszor nagyobb tömegű, mint a Föld), miért nem beszél róla valamelyik kormány vagy a NASA, a „szakértők” azt válaszolják: azért, mert titokban akarják tartani, nehogy tömeghisztéria törjön ki. Elvégre az interneten vírusszerűen terjedő rémhírek nem váltanak ki semmilyen hatást, viszont egy kormánybejelentés már igen. Ha bejelentenék, leállna a gazdaság, a gyerekek nem járnának iskolába mert felesleges, összeomolna minden, ezért az ilyen dolgokat titokban kell tartani.

2011. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

NASA-t akarsz? Tessék. Ez a NASA hivatalos honlapja.

Az X bolygó felfedezése a külső naprendszerben.

[link]

[link]

2011. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
404 a Nibiru létezik? Lehet látni űrtávcsővel? Mert ha igen akkor veszek egyet.
2011. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minden nagyon okos embernek üzenem: a Naprendszer tizedik bolygója, a Haumea, amely egy törpebolygó, és nem a Niburu.

És a Niburu nem is a 11., és nem is a 12. (Makemake, Eris).

Először utána kéne nézni, mielőtt linkelgettek.

2011. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!