Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma hallottam, hogy Amerikában...

Ma hallottam, hogy Amerikában egy nagy áramszünet után kapták a csillagászok a sok telefonhívást, hogy ezrével láttak fénylő valamiket az égen az emberek. Nem gáz? :D Miért rettegnek úgy az amcsik az ufóktól?

Figyelt kérdés

Képzelhetitek, micsoda félelem volt a levegőben :D

Pedig csak a rengeteg fényszennyezés miatt nem láttak addig csillagokat az emberek.


2010. aug. 31. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikaiak még az árnyékuktól is félnek.Én még sosem láttam ufót, bár ez nem jelenti azt h. nem léteznek.nekem alapból furcsa, h. a legtöbb filmben is elöszőr amerikát támadják.Tele vannak katonákkal és ők paráznak a legjobban.
2010. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Amerika nagyon parás mindentol

Azért van ott annyi hulyeség: médium,látnok,jósok,szellem űzők,spirituális ez az......................

Ott mindentol félnek még saját maguktól is ha tukorbe néznek.

2010. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

hátja törke biroma aktasztrofa filmjüket hogy Oh máj god amerikát megszálják az ufok :O

én emg mondom

Kinem szärja le :D

2010. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor is volt az az áramszünet, amely után 9 hónappal kimagaslóan sok gyermek született?
2010. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Hihi, több gyerek? Huha, felálltak a tv elől, nem ment a gép sem, hát jól elütötték az időt:D
2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9 hónappal később a szülészetek kapacitása nem győzte...
2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kétésfélszer annyi gyerek született a többnapos áramszünet után 9 hónappal,ha jól tudom..

nemtudom mikor volt.

2010. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ameriakaiak paranoiásak, és nem is ok nélkül. Van egy pár nép, amelyik utálja őket.
2010. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiment a közvilágítás... Lehet hogy végre látták tisztán a csillagokat? Az amerikaiakat sem az eszükért szeretjük.
2010. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az amcsik többsége sohasem látta még a csillagos egyet...egyértelmű...xdxd
2010. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!