Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ismered ezt : UFO TV?

Ismered ezt : UFO TV?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt hinnétek viccből tettem fel a kérdést, nos egyáltalán nem !


Valamikor még a 90-es évek közepe táján olvastam az ufómagazinban az olvasói levelek között, hogy volt olyan vidéken élő férfi, aki tudott fogni UFO TV-t.


Éjjel kezőrött az adás, 3db különböző színű kristálykoponya kinagyította magát és forgott. Ezek után jöttek magák a műsorok, amik ember számára ismeretlen műszaki leírásokból és földi tájakról készült dokumentumkalauzokról szoltak. Valamikor hajnalban volt vége az adásnak.


Nagyon sok butaság van a témában, de mivel minket érdekel, ezért kérdezem, hogy Ti ismeritek ezt a csatornát ? Hol lehet fogni ? Mindent mondjatok el, még ha azóta olvastatok róla bővebb tájékoztatást is.


2010. dec. 17. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem rég láttam. Éppen egy ultragalaktikus mégneses lábszármelegítőt árultak az UFO teleshopban. Több elégedett vásárló is adott interjút a Gnork bolygóról. Gondoltam is, h betelefonálok, de gondolom egy Földről indított hívás elég sokba kerül, nem vagyok én milliomos. Pedig, ha az első öt percben hívom kaptam volna ajándékot.
2010. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 potion ***** válasza:
Ha érdekel miért nem jársz utána? miért akarod azt hogy mi járjunk utána mert te lusta vagy?
2010. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én, miután megittam két pángalaktikus gégepukkasztót, olyan ufo tv- t látttam, hogy a füleim is ketté álltak...
2010. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Boci&Pipi válasza:

Igen ez igaz!!Fizettek a frekvenciáért...Minden rendben is ment egy darabig és több szupersztár azóta is képernyőn van!Az UFO-Tv-n befutottak és töretlen a karrierjük.

De végül azért szűnt meg az adás mert a kis Szürke lények kis szürke pénzzel fizettek, és elmaradtak a forintmilliók...

De a jó hír az ha van intergalaktikus dekódered akkor egy másik universum zenecsatornáját nézheted...

2010. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az UFO TV-r még úgy is szokták emlegetni Budapest TV.
2010. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Youtube-on is van klipp az UFÓ TV-ből:


http://www.youtube.com/watch?v=BXIYWPPP8k8


Lehet hallani, hogy UFÓ-ul dumálnak a humanoid lények. Azért rossz a vétel, mert nagyon messziről jön.

2010. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
UFO-ul dumáltak? Ez tetszik:)
2010. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről a dologról , de nem vettem komolyan, most, hogy így mondod utána járok ennek a tv-nek.
2011. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy érdekes videót találtam a netten nézzétek meg érdekes:

[link]

2011. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!