Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz Nostradamus...

Mit gondolsz Nostradamus Jóslatairól? Nostradamus ír a szíriusziakról is és idegen lényekről.

Figyelt kérdés

[link]


2415 javaslom...


2011. jan. 11. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

Kár hogy nem hisztek nekem...

Mért nem hisztek ezekben a lényekben pedig léteznek.

Nagyon sok forrás van amik teljesen különállnak egymástól, és írnak ezekről a dolgokról...

2011. jan. 12. 12:11
 22/69 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értelek utolsó sajnálom.
2011. jan. 12. 12:18
 23/69 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz?

Ezernyi baromság van, miről bőven lehet független forrásokból olvasni, mégsem igazak. Így van ez a hülye agyadban létező kitalált lényekkel is. Attól, hogy sok hozzád hasonló foglalkozik ilyen marhaságokkal, még nem lesz igaz.

2011. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Cthulhu is letezik ! meg bigfoot is meg yeti is meg loch nessi szorny meg mongol halalfereg meg nandi medve is meg meg sorolhatnam sokan hisznek benne de attol meg nemfognak letezni !
2011. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:

amugy a bakuraszrol etz talaltam


A bakurász, ez a különös lény, aki összeszedi és elviszi a rossz gyerekeket, biztos, hogy apró termetű, görbe hátú, villámgyors mozgású, karvaly orrú, gunyoros kacajú emberke.


es o is letezik !

2011. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, brit tudósok fedezték fel.
2011. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Ne keverjétek a témával ezeket a dolgokat. Ezek inkább mítoszok legendák, nem valós dolgok amiket ti említettek kitaláció. Én inkább a lényeges dologra vontam fel a figyelmet, hogy Nostradamus is említi a szíriusziakat, és amit még nem mondtam , a "bennem élő reptilián" c. könyvben is említik a szíriusziakat, a plejádok is említik a szíriusziakat, és még Aleja is említi őket, szerintetek?
2011. jan. 12. 17:24
 28/69 anonim ***** válasza:
Szerintem Bigfoot ! amugy Diator kb annyi bizonyitekod van a plejadokra meg a szirusziakra mint masnak a loch nessi szornyre nem azt nem hisszuk hogy nincsennek szirusziak hanem alapbol nem hisszuk el amiket mondasz Nostradamus sem vcolt egy szazas ember szerintem es nem mind igazolodott bve amiket mondt bar volt par joslata!ennyit errol ha a plejadok leteznek akkor Cthulhu is meg bakurasz is szerintem nem sokan hisznek neked ezek az emberek kozul !
2011. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:

Diator te olyan hülye vagy hogy csak úgy sisteregsz...


Nostradamus NEM írt ilyen jóslatokat. Ezeket valami hozzád hasonló kezelésre szoruló barom találta ki.


Pl. ilyeneket írt:


" Éjjel van és azt hiszik, hogy a napot látták,

A félig-disznó ember látásakor.

Zaj, ének, harc, az égen csata látszik

És állati szörnyeket hallanak szólani. "


Ezt tulajdonítják annak, hogy "megjósolta" a harci repülők létét...

2011. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Elmondanám, hogy a verseit átírták ilyen jóslatokra.
2011. jan. 12. 20:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!