Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz Nostradamus...

Mit gondolsz Nostradamus Jóslatairól? Nostradamus ír a szíriusziakról is és idegen lényekről.

Figyelt kérdés

[link]


2415 javaslom...


2011. jan. 11. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy a ZAGYVA, KÉTÉRTELMŰ verseit valaki átírta úgy, ahogy Ő ÉRTELMEZTE.


Én pl. az előző verset nem a repülő megjósolásaként értelmezem, hanem a génmanipulált repülő sertés megjósolásaként. Na?


Mellesleg Nosztradamusz SOHA de SOHA nem írt dátumot egyetlen versében sem...

2011. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
Diator tobben vagyunk ellened nem hiszem hogy betudnad bizonyitani barmelyikunknek aki latott fizika tankonyvet vagy gondolkozik hogy leteznek a Plejadok meg a tobbi leny!
2011. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
Értem utolsó, hát ez van :)
2011. jan. 12. 22:43
 34/69 anonim ***** válasza:

Ez NEM azért van, mert többen vagyunk, és az van, amit mi mondunk.


Azért van, mert baromságokat beszélsz.


Ha te egyedül állítanád, hogy létezik távolsági autóbusz, mi meg ezren tagadnánk, akkor is neked lenne igazad.


De ha tízezren mondanátok ezt a hülyeséget, amit itt összehordasz, és csak én egyedül kételkednék, akkor sem lenne igazatok, hiába vagytok többen.


Ez nem létszám függő, hanem vagy hülyeség, vagy nem.

Ez most az.

2011. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
Nem ugy ertettem hogy tobben vagyunk akkor az van amit mondunk hanem tobb ertelmes ember van aki ebben nem hisz es hulyesegnek tartja! attol nem lesz igaz hogy paran hisznek benne. :) de tobben vannak akik szerint ez nem igaz en erre celoztam kedves utolso !
2011. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:

Háh...ezeket nem lehet szó nélkül hagyni nagyon viccesek amit összeírtok.az első oldalas paradox elmélet a legjobb.nemrégen vettem én is újból elő a vissza a jövöbe trilógiát újra felihlette azt hogy milyen jó film megnéztem többször,szerintem te is innen szedted ezeket a dolgokat.

Nostradamus pedig jóslatokat írt mégpedig ugye a saját nyelvén rébuszokban hogy csak azok értsék meg akinek kell de ezzel az a bibi hogy hiába van mondjuk "kiválasztott" nálunk nem fogja egérteni ugyanis nem szó szerint fordítják le plusz vannak szavak amit nem tudnak és vagy kihagyják vagy átmagyarázzk,zt lehet mondjuk szlengnek nevezni.

megvolt a könyve csak eltünk olvastam párat pl az amerikai tornyot is álítólag megjósolta.nincs is evvel baj csak az hogy nem mindegy mit kap fel a média.vannak árvízek kínába a cunami(cuna-mi he-he)sok emberi életet áldozott fel csak ugye elamerikanizálodunk és ha amerikába történik valami rossza azt nekünk is feltétlen a szívünkön kell viselni.az hogy összedölt egy toronyx amerikába na oszt ki nem szarrjja le????öszedölt más is.ha a pisaji dölne le az jobban érdekelne.a nagyon fanatikusok ha történik valami akkor keresnek egy jövendölést és ráfogják na ezaz látod ezt is megjósolta.de az hogy valami lesz előre azt senki nem mondja hogy holnapután ez meg ez lesz.csak utólag.ugye ugy könnyű.

2011. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

ujból kiváncsivá tett a téma és utánapróbáltam olvasni akit érdekelt biztos mindenki megtalálta nagyvonalakban évszámokkal jelölt jövendölseit.gyakorlatilag annyit tesz hogy 2009ben kitört egy világháború amit nem nagyon vette észre a törikönyvek alapján elképzelt világháborúhoz képest.ha leszáítjuk a tankokat meg a fegyvereket kb ot tartunk irt ilyeneket hogy megszálja az emberiség a vizeket, a marsot,amit később felrobbantanak,a gravitációt igy tönkreteszik,a nap kezd kihalni csinálnak két műnapot ami öszeütközik,és végül összedöl az egész gravitáció.na ez az amit elsőre teljesen elitéltem meg hogy ez már annyira túlzás ahogy van de a második gondolat nem hagyott nyugodni,és belegondoltam hogy igazából ez nem is hülyeség.mert hát pár eve a telefon lehetetlen volt most meg létszükséglat az hagyán de miket lehet vele csinálni.űrhajózás meg oszt pláne,repülöt se lehetett elképzelni és már azt is hova fejlesztették.nagyon lehetetlennek tűnnek ezek a dolgok de ha jobban belegondolunk az az igazság hogy tényleg semmi más nem kell hozzá mintsem idő.van egy rész ami arról is hogy szétbasssszák az univerzumot és majd egyszer minden kezdödik előröl.ez ugye ostobán hangzik de találtak pl olyat a régészek hogy 10.000 éves vascső ami rendesen meg van munkálva szögletes tehát iet nem lehetett máshogy csinálni minthogy régen is fejlettek voltak csak valami elmosta őket.tehát ne első véleményt alkossatok hanem másodikat esetleg harmadikat mérlegelve az eddigi fejlesztéseket.

2011. jan. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
Mondatközi/mondatvégi írásjelekkel mi lesz? Elvitték az UFOk?
2011. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
elemezzük ki nostradamus egy jóslatát találunk rá hiddel olyan alapon mint a 11.ei toronyra.gyorsan kell irnommielőtt elfelejtem a gondolataim.ezúton kérek mindenkitől elnézést a kis bakiért akit zavar és eiatt nem tudja elolvasni a szöveget.de csak hogy szoljak a kis és nagybetű is kimaradt:P
2011. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim válasza:
Uram Isten. Hallod, sürgősen állj le ezzel, mert csúnyán beégeted magad(legalább élőben ne mond senkinek, mert kiröhögnek). Inkább LEGO-z még, vagy barbizz, mert 12 évesen ezt szokták csinálni...
2011. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!