Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek Villás Béla...

Mi a véleményetek Villás Béla személyét, munkásságát és az általa alapított vallást (árkádia fényeinek spirituális egyháza) illetően?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

tényleg? azt gondolod,hogy nincs alapja annak,állítok?

egyébként foglalkozom spirituális dolgokkal,jó néhányban hiszek is,voltak is élményeim.tehát nem fikázni jöttem ide,csak elmondtam a tapasztalatomat,véleményemet.

2011. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
*amit állítok.
2011. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
elnézést kérek azért hogy az ufo kategóriába került a kérdés,az ezotéria témakörbe szerettem volna egyszerüen de valamit elnéztem valószínű és köszönöm hogy észrevettétek.
2011. febr. 7. 17:03
 14/24 anonim válasza:
48%

"Én ugyan nem ismerem, de 2 barátnőm imádja. Úgy járnak az előadásaira, mintha ingyen lenne, és olyan áhítatosan hallgatják a CD-it, hogy az csak na."


Már bocs, de Villás Béla minden előadása ingyen van, az anyagait meg meghallgathatod a YouTube-on is, szintén ingyen.


"jobb, mint a kukoricakapálás"


- lol, a vicc az, hogy Villás Béla civilben zöldség-gyümölcs felvásárlásból él

2012. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha már próbáltad,akkor tudod,mi a különbség pld.a dinnye kapálása és az eladása között.Ha meg nem,azért próbáld meg elképzelni...
2012. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 daxifile válasza:
90%
Sziasztok. En nem ossze-vissza hallgattam rola hanem szemelyesen is ismerem. Ha nagyon erdekel kedves kerdezo,h milyen ember o akkor barmikor talalkozhatsz vele. Azt jelenti keresove valtal. 1000% h ott azonal eltudod donteni,h jo helyen vagy -e! Akinek ott a helye oda megy akinek nem az megy oda ahol dolga van:)) En 4 eve ismerem es jol esik tole tanulni. Egy biztos 20 eve tanit gyogyit stb de meg ma is Szembe tud nezni az emberekkel mert igazat mond. Nem ugy mint az elmult 10 evben azok a MüSpiritualis tanitok, akik kifosztanak es odeb allnak. O ezelott 10 eve is szolt azokhol akik kivancsiak voltak ra es amig a vilag mukodik ezutan is fog. Ennyire egyszeru...
2012. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó hozzászóló: szívemből szóltál!
2013. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a youtubos előadásait láttam, jól tud beszélni, érdekeseket mesél. De valahogy nem hiszek neki, gyanús. Mintha a hihetetlen magazint olvasnám, tényként mesél dolgokról, amiről ... talán ő is olvasott, hallott valahol.

Bár ne legyen igazam, és legyen ő igazi.

2013. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 xcabbage válasza:
84%

Üdv mindenkinek! Az előadások nem ingyenesek (Pesten 1500) de jútubról letölthető egy csomó, egyszer azért érdemes meghallgatni személyesen is.

Mindent kritikával kell fogadni, Béla is mondja, hogy ne higgy neki, csekkold le. Ugyanolyan ember (tehát nem szent:) mint bármelyikünk (ezt is szokta hangsúlyozni), tehát eszik, iszik, szexel, de nem a lehúzás és becsapás a célja, mint sok "biznisz-egyháznak", ennek ellenére valóban több országban bejegyzett és működő "egyház", bár én inkább spirituális közösségnek.

Az általa tartott tanfolyamok árai is ezo-piac-képesek (20as körül) és tényleg csak olyat tanít, amit ki is próbált és működött neki - és hiszi és állítja, hogy bárkinek működni fog, ha az általa tanítottak szerint csinálja. Számomra ő egy HITELES spirituális tanító, aki szerencsére már nagyobb plénum számára is elérhető. Megvan a saját(os) véleménye a dolgokról, de nem kötelező vele egyet érteni. Minden előadása előtt lehet szabadon kérdezni tőle (ez is ritka!)

Nagyra becsülöm, amit csinál, mert egyre több ember szemét segíti felnyitni és próbál elindítani a spiritualitás és az önálló gondolkodás rögös útján.

Erre pedig égető szükségünk van nekünk, magyaroknak és az egész világnak.

AVE, G.

2013. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 raczviktor ***** válasza:
100%
Nekem is hosszu időre,kutatásra, gondolkodásra és megértésre volt szükségem mire megértettem és elhittem hogy minden amit mond, az igaz és müködik.
2014. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!