Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek Villás Béla...

Mi a véleményetek Villás Béla személyét, munkásságát és az általa alapított vallást (árkádia fényeinek spirituális egyháza) illetően?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:48
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
78%

Sok előadásán voltam, kb 12-13 éve. Az előadások 3 órásak voltak. Szünetig csak néztem ki a fejemből ,hogy milyen jól beszél.Szünet után,mikorra a kétkedés lebomlik,igaz fárad is az ember,elkezdődik a félrevezetés.Ő is csak egy munkájátvégző hamispróféta.Szereti a sok pénzt,palotát és a fiatal hölygyeket.Igaz az italt se veti meg. Szerintem a munkásságnak szisztémája Ron Hubbardéhoz hasonlítható.Ez nem egyház,hanem maszlagcsoport.Igen szép meséket ad elő képességeiről,csak senki nem látta,viszont a betegek betegebbek lettek.-na ezért nem gyógyít!(személyes tapasztalat) Nagy igazság,hogy minden mese egy csecsemőnek új. Na ezekből él. Az ábrázata is igen leromlott,.A szem a lélek tükre-mondja a magyar,nézd meg a szemeit!-válasz abban van.

Sajnos jó pár barátom belépett hozzá,sokan visítva menekültek,de még mindig talál balekot.

Neki már meg van a helye ágyazva a tüzes üstben-hihi

2018. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es ilyenkor én is sajnálom egy kicsit hogy nincs pokol.
2020. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 xcabbage válasza:
Lépj be és tapasztald meg személyesen :)
2022. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
VN tv-s részt láttam, keresztény országba felnőve és ismerve a védikus filozófiák igazából újat nem mond, ahogy látom nem is erőltet semmi ezt meg azt ne csináld dolgot, meg ez bűn az bűn, első ránézésre sok valláshoz képest elég biztonságosnak néz ki.
2023. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!