Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz a véleményed a...

Ghostboy kérdése:

Mit gondolsz a véleményed a SETI állításáról a 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A földönkívüli kozmikus mozgásokat, és egyéb csillagközi jelenségeket vizsgáló szervezet szerint 2012. december 21-én valóban bekövetkezik a világvége. Sokan és sokféleképpen pletykálják és indokolják, hogy 2012. december 21-én befellegzik a Földnek. Az orosz Nyezaviszimaja Gazeta írásából az derült ki, hogy a jelzett napon három űrhajó ütközik bolygónkkal, és akkor annyi, vége a dalnak… A SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) tudósai kiderítették, hogy ez a három végzetes űrhajó ugyan jelenleg még a Plútó mögött tartózkodik, de ne legyenek kétségeink, hogy serényen közelednek felénk. Ráadásul a legnagyobb űrhajó 240 km széles! Némi megnyugvás: a két másik nem ilyen nagy… A SETI eme kinyilatkoztatása az alaszkai HAARP megfigyelő-állomás adatait is figyelembe vette. tovább>>>

[link]


2011. febr. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bárki is a frigóban végzi.Nem hallottam még egy greenpeace-esről sem akit kinyírtak volna.De ezt ne itt vitassuk meg,inkább írja meg valaki hogy tudom ezt indítványozni itt GYK-n
2011. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:

Senki nem mondja, hogy nem léteznek földönkívüliek.

Azt sem, hogy akár ne lehetnének a környéken űrhajókba.


De ember: Azért lettél lehülyézve, mert egy napnál is világosabb KACSÁT besz0ptál, aztán meg még magyaráztad is a bizonyítványod, mikor kerek perec ott van a SETI hivatalos közleménye, hogy ez az egész hír úgy f@szság ahogy van.


Fogd fel: Amit leírtál nem igaz. Ha rosszindulatú lennék azt mondanám hazugság, de mivel jóindulatú vagyok azt mondom egyszerű vagy és hiszékeny, elhitted, ennyi. De kérlek, ne terjeszd a baromságot.

2011. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Erről már volt szó 1-2 hete is. Mármint, hogy 3 objektum közelít a Föld felé. Ezt mondják biztosra. Hogy mi az, szerintem senki sem tudja. Szép kékek, az biztos. Más hasonló kék objektumokat is látni, legalábbis ahogy egy űrtérképet fürkésztem, ahol ránagyíthatunk mindháromra.

Egyébként a hírben van hiba, ha megnézed. Tudom, csak véleményekre vagy kíváncsi, nem érdekel igazán ez az egész, és én nem kötözködöm. De azt írja "3 űrhajó fog ütközni a Földdel" Honnan tudja, hogy ütközni fog? Ha űrhajó, azt általában vezetnie is kell valakinek, és ha vezeti, nem ütközik - csak ha zuhan. Ha viszont zuhan talán elég a légkörben - bár nem tudom mekkorának kell ahhoz lennie, hogy ne égjen el.

2011. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
oké értettem még1x bocs. a seti cikkjének linkjét kitettem a cikk alá. probléma megoldva.
2011. febr. 3. 20:20
 55/65 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 objektum tart a föld felé, amit a seti próbál letagadni,, de sajnos az emberek tudják hogy amit tagadnak igaz is lehet.


Szóval ezt majd 2012-ben meg tudjuk hogy igaz vagy sem.. remélem igaz.


Más kép nézve a dolgokat, valami lesz 2012-ben sajnos még nem tudom hogy mi , de valami lesz... remélem hamar meg tudjuk, én leginkább és legerősebbként a pólus váltásra tippelek.


szerintem kevesebb mint 1 év múlva az az kb 2012, februárjában már lehet látni ezeket a valamiket távcsővel is.

2011. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék pólus váltást.Sem azt,hogy a naptevékenység a csúcspontját elérje,sem szuper vulkán kitörést.És űrhajókat sem.Nyugalmat szeretnék.
2011. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
Én viszont azt szeretném, ha végre kiderülne 100%ig az igazság, az, hogy léteznek földönkívűliek. Ha bejelentenék úgy, hogy utána nem tagadják le. :) De ez egy olyan 'álom', ami elérhetetlen, mert ez úgy sem fog megvalósulni:D.
2011. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
pólusváltás már nem egyszer következett be a tudósok szerint és az egyik dokumentumfilmbe volt szó arról hogy nemrég volt esedékes egy újabb váltás tehát bármikor bekövetkezhet. fogalmam sincs mi lesz 2012-ben de ezt hiába is találgatjuk nem fogunk rájönni. csak akkor amikor már késő lesz. idővel kiderül hogy ez is csak egy "állítólagos világvége" mint már jópárszor beharangoztak ilyesmit vagy valóban lesz valami. ez majd kiderül ha itt az ideje
2011. febr. 4. 17:10
 59/65 anonim ***** válasza:
Pólusváltás nem egyszer volt. Több ezerszer! Nem egy nagy dolog a Föld életében. Persze az embereknek odab@szhat, de nem fogunk kihalni egy ilyen miatt, max csak az elektromosságot teszi tönkre. Mellesleg egy ilyen nem az egyik pillanatról a másikba megy végbe, kb-50-100 év alatt megy végbe. Nem kéne egy Földtörténeti csodát belekeverni egy kitalált gagyi mesébe.
2011. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 A kérdező kommentje:
igen pólusváltás nem 5 perc alatt megy végbe. de mi a bizonyíték arra hogy ez nem épp most esedékes? nem most telik-e le az a bizonyos idő? senki nem élt még át ilyet. a tudósok is csak következtetni tudnak. nem látott még ilyet senki tehát nem is ismerheti a jelenséget
2011. febr. 4. 21:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!