Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz a véleményed a...

Ghostboy kérdése:

Mit gondolsz a véleményed a SETI állításáról a 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A földönkívüli kozmikus mozgásokat, és egyéb csillagközi jelenségeket vizsgáló szervezet szerint 2012. december 21-én valóban bekövetkezik a világvége. Sokan és sokféleképpen pletykálják és indokolják, hogy 2012. december 21-én befellegzik a Földnek. Az orosz Nyezaviszimaja Gazeta írásából az derült ki, hogy a jelzett napon három űrhajó ütközik bolygónkkal, és akkor annyi, vége a dalnak… A SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) tudósai kiderítették, hogy ez a három végzetes űrhajó ugyan jelenleg még a Plútó mögött tartózkodik, de ne legyenek kétségeink, hogy serényen közelednek felénk. Ráadásul a legnagyobb űrhajó 240 km széles! Némi megnyugvás: a két másik nem ilyen nagy… A SETI eme kinyilatkoztatása az alaszkai HAARP megfigyelő-állomás adatait is figyelembe vette. tovább>>>

[link]


2011. febr. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
így van tehát senki nem tud semmit, és a tudósok is csak következtetnek, valaki 3-400ezer évet mond polusváltási intervallumra, valaki 700ezret... azt se tudjuk mi van a föld közepében, feltehetően vasgolyó, vagy egy túrógombóc....:) tehát végül is sötétben tapogatózunk, és nem figyelünk a részletekre, ami a történelemben van
2011. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Ami biztos az, hogy hatalmas napkitörések lesznek 2012-ben ami megrongálja a elektromos hálózatokat műholdakat stb.

Ahogy mondják: kóbor áramot indít el!

2011. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Valami lesz 2012-2015 között és szerintem jókor születtünk, hogy ezt megtapasztaljuk!
2011. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:

az oldalamra tettem ki pár új lehetséges variációt a 2012-vel kapcsolatba. naponta bővítem !!

[link]

2011. febr. 7. 14:15
 65/65 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy lesz vmi jövőre is, mint idén is van, meg azelőtt is meg stb. az élet nem áll meg... De, szerintem, ha ülnek ezekben az űrhajókban idegenek, akkor nem hiszem, hogy olyan hülyék lennének, hogy fényévekről idejönnek kamikaze-t játszani.
2011. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!