Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szürkék és a plejádok...

A szürkék és a plejádok állnak valamilyen kapcsolatban egymással?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
A szűrkék rosszak mert elkísérletezik az embereket és megerőszakolják, de vannak jók is akik kiszakadtak belőlük és új kolóniát hoztak létre a holdon és a marson. A plejádok pedig jók. Megmentenek minket a szűrkéktől. Valami ilyesmi van.
2011. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat már megtanultam itt :D
2011. jún. 1. 00:30
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Hasznos ez az oldal mi ? :D
2011. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Liza von Staunhoff megint egyből lecsapott :S
2011. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha többet tudsz a plejádok és szűrkék kapcsijáról, írd meg te is !:)....engem is érdekel.
2011. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Liza te miért hazudod azt hogy bölcsész vagy? Mindenki látja a helyesírásodból hogy ez nem igaz. Azut nem tudom hány éves vagy mert egy felnőttnek is lehet rossz helyesírása de hogy nem vagy bölcsész az is biztos. Egy bölcsésznek illik jó helyesírásának lennie. Szépen megkérlek menj máshova szórakozni, vagy ha itt akarsz maradni akkor ne hülyítsd a népet a bölcsészeti baromságaiddal.
2011. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Jó hogy jobban tudodk mi vagyok, mint Én :D a hejesírás lényege a megértés, fórumokban semnki nem ír jobban, az itteni matematikusok és fizikusok sem. ez egy olyan közös oldal ami mindenkié nem a tied, oda is irom a nevem, hogy hanem tetszik nem kell olvasni és én felvállalom magam és a válaszaimat. ha nem tetszik, menj te el innen.
2011. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor szórakozz tovább és égesd magad bánom is én.
2011. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem állnak kapcsolatban egymással.

A szürkék (legalábbis a nagyrészük) a reptoidok szolgái.

A reptoidok őket küldik a Földre, hogy embereket raboljanak el, kísérletezzenek rajtuk.

A kísérletek oka, a hamarosan bekövetkező invázió. A reptoidok vagy kiírtják az emberiséget és a Föld lesz egy újabb kolóniájuk, vagy pedig az emberiségből génmódosításokkal újabb rabszolgákat csinálnának belőlünk.


De az ellenállás ezt nem fogja engedni (remélhetőleg). Meg vannak a terveink..

2011. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Persze. A szürkék és a plejádok is a Walt Disney-vel állnak szerződésben és a lego fogja gyártani őket jövőre.
2011. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!