Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, ufó kutató. Stb. ti hogy...

Attila6 kérdése:

404, ufó kutató. Stb. ti hogy tudtátok telepatikusan felvenni a kapcsolatot idegenekkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 09:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
22%
Már olyat is tudnak?:D
2011. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
48%

Tudnak bizony! Nézd meg a tarkódat, vagy a füleid mögötti területeket, vizsgáltasd meg a fogaidat, és ha bárhol implantátumot fedezel fel, akkor az idegenek már kiválasztottak téged és alkalmassá tettek a telepatikus kapcsolatfelvételre. (Fog esetében nem összetévesztendő a fogászaton végzett korábbi fogtömésekkel - de arról úgyis tudsz.) Ebben az esetben vagy az idegenek által generált időben fognak veled kapcsolatba lépni, vagy pedig neked kell agyhullámokat generálnod, hogy elérd őket. Ez utóbbi - annak ellenére, hogy a beléd épített chip ezt technikailag lehetővé teszi - nem egyszerű feladat, mert irányított koncentrálást (az idegenek nyelvén: dilakukan fokus) igényel. Ez az éjszakai órákban működhet a leginkább, amikor is lehunyt szemmel, két kezünknek a két halántékunkra gyakorolt masszírozó, körkörös nyomásával erősen koncentrálunk furcsa barátainkra és kis ajakréssel, leginkább a szárcsa hangjára hasonló hangtónusban hívjuk őket. Ezt magyar nyelven is tehetjük, imigyen:

"nagyhatalmú győztes lények,

utazói sebes fénynek,

készen állok, megtaláltok,

parancsaitokra várok.

(Remélem, hogy segítettem.)

2011. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 iDev ***** válasza:
3%
Amikor tele a patika, akkor egy jól irányzott "Jó napot kívánok!" felkiáltást indítanak az ismeretlen vásárlók felé. Így telepatikus úton veszik fel a kapcsolatot idegenekkel.
2011. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom, hogy ők csak a regényíráshoz értenek...
2011. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
36%

""nagyhatalmú győztes lények,

utazói sebes fénynek,

készen állok, megtaláltok,

parancsaitokra várok.

(Remélem, hogy segítettem.)"


Na ennyire azért nem kellene a seegüket nyalni.


Én inkább így verselnék feléjük:


Apró pici zöld emberkék

Innen nézve ez ég tengerkék

Én a Földön itthon vagyok

Vendéget viszont fogadok


Hogyha ide ti eljöttök

Különös is lesz jöttötök

Mindent önként megmutatunk

Behódolást nem adhatunk


Mert a föld a mi otthonunk

Befolyással itt mi vagyunk

Hogyha ide eljövétek

Nem lesztek több, csak vendégek

2011. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
mondoshawan amit mondasz érdekes...milyen technikai kütyü?hogy működik?mesélj róla de továbbra is várom azokat,akik azt állitják h kapcsolatba tudnak vlük lépni.....am én nemvagyok szkeptikus hiszek benne csak aztnemtom h kell csinálni:D
2011. febr. 9. 14:04
 7/50 anonim ***** válasza:
18%

Erre van egy tuti módszer:


pszichoaktív drogoknak hívják!

2011. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 404 ***** válasza:
90%

(Ezt már egyszer elmondtam ezért idézni fogom ha nem haragszol.)


Az agykontrollal bármit el lehet érni, feltéve, ha hiszel benne. Bármire képes vagy, csak el kell hinned. Ha azt mondod a hegynek menj arrébb, arrébb megy. Az emberi agy különleges képességekkel rendelkezik melyeket 8 éves kortól lehet legaktívabban fejleszteni, ám ezeket a képességeket iskolákban nem tanítsák. Az agykontroll nem vallás. Ateista ember ugyanúgy megtanulhatja elméje hatékonyabb használatát mint az istenhívő, ahogy világnézetétől függetlenül mindenki megtanulhat például úszni is.


Az átlag ember elméjének és képességeinek csupán mintegy 2-3%-át használja ki (ami drasztikusan hangzik de sajnos így van), ellenben aki rendszeresen tornáztatja az agyát, az többre is képes, ilyen pl. a telepátia, tisztánlátás, meditáció, és egyéb érzékek kifejlesztése.


Én megtanultam használni agyam azon részét, mellyel gondolataim vagy érzéseim egy másik B egyénre átviszem anélkül, hogy a B személy velem bárminemű, az érzékszervek által létesített összeköttetésben állna. Tehát tételezzük fel, hogy én vagyok az "A" személy, aki a "B" személynek küld információt, vagy érzéseket úgy, hogy az "A" és a "B" személy egymástól oly távol van elkülönítve, hogy egymással szóval vagy jellel nem érintkezhetnek, csak telepátiával. Az "A" személy átsugározza gondolatainak intenzív koncentrációját vagy erős akaratát a "B" személynek hogy megérezze és megtudja. A "B" személy mivel az agyának ki van fejlesztve azon része amivel a telepátiát tudja alkalmazni, rögtön megérzi az "A" személytől importált felkérést, és fogadja. A Telepátia az emberiség szemszögéből egyenlőre nem tartozik bizonyított természeti jelenségek sorába s így az ember kételkedve, gyanakodva vesz tudomást létezéséről. Az emberek a média hatására szocializálódnak és nem önmaguk képességeinek elsajátításával szerzik be az információkat a külvilágról.

Az átlagos hétköznapi embernek csodának számít a telepátia, ám nem az, csupán az agy azon részének igénybevétele, aminek elsajátítását az iskolákban nem taníttatnak meg s ezért nem elfogadott. Az embereknek csak az az elfogadott amit az iskolákban tanítottak neki, és csak abban hisz, amit a társadalom elhitet vele. Az én meglátásom szerint az egész emberi civilizáció manipulálva van, és ki van szolgáltatva.


De visszatérve a kapcsolat felvételre, én az idegenekkel nehezen tudtam felvenni a kapcsolatot, mivel ehhez a telepátia önmagában kevésnek bizonyult. Rájöttem, hogy a telepátiát csak azzal a személlyel tudtam gyakorolni, akit jól ismerek. Hiába akarnám felvenni egy Kanadai emberrel a kapcsolatot, ha azt sem tudom kihez küldjem az elmém jeleit. Csak az ismerőseimmel gyakorolhattam, márpedig egy idegent -legyen az ember vagy földönkívüli- nem ismer az ember, és ahhoz hogy a telepátiát alkalmazzam, tudnom kellett kihez küldjem elmém gondolatait, amin elindulhatok.

Ekkor a meditációt kereszteztem a telepátiával. A testem tudatosan ellazítottam, és csak szellemileg voltam éber. A környezetből kikapcsolódtam, a világ létezését teljesen elfelejtettem. Megszűnt minden zaj, és az agyam csak az idegenekre koncentrálódott. Az egész meditáció 3 órán át zajlott, de nekem csak 5 percnek tűnt.

A meditáció hatására a tudatom összpontosított az idegenekre, szellemileg kerestem az ismeretlent, majd a telepátiát is bevetettem és ebből kibontakozott a tisztánlátás. Elértem hogy tudatom szellemileg elinduljon az ismeretlenbe. A lét elemem felcserélődött, nem testileg hanem szellemileg voltam ébren és úgy kerestem egy olyan jelet vagy érzést a világmindenségből, mely ha felém árad, megérzem bármi is legyen az. Nem is kellett sokat keresnem, mert nem sokkal rá éreztem egy felém áradó jelet, és fogadtam azt a jelet. Az a jel rossz érzést keltett bennem, gonosz gondolatai voltak, ölni akarást éreztem ami felém áradó érzés volt, és ezért én nem válaszoltam rá. Ott hagytam ezt a gonosz erőt és tovább koncentráltam, még messzebbre mentem és ismét éreztem egy felém áradó jelet. Tudatom fogadta a jelet. Ez a jel melegséggel, nyugalommal töltött el. Boldogság érzést éreztem ami jó érzés volt, ezért engedtem teljesen beáramolni a tudatom legmélyére hogy még jobban érezzem. Az első érzés ami közelebb volt, félelmetes és gonosz volt, ezért valószínű hogy rossz indulatú civilizáció van hozzánk a legközelebb. De a második jelből hihetetlenül nagy szeretet érzés áradt, olyan nagy szeretet amit még emberekben nem éreztem még soha. Úgy döntöttem hogy erre a jelre küldök választ. Ezt válaszoltam: itt vagyok, boldog vagyok én is, és szeretnélek látni.

Jött is a válasz vissza, kérdezte: ki vagyok?

Mondtam hogy ember vagyok, és küldtem felé mélyről áradó őszinte szeretetet. Ismét jött a válasz, de ez a válasz nem szeretet volt, valami más érzés ami nem tudom mi, inkább idegességnek éreztem és valami hatalmas erőt éreztem (olyan nagy erőt hogy megijedtem, éreztem hogy én nagyon pici és gyenge vagyok az ő erejéhez képest), majd azt mondta jön felém. Elindult. Ettől én rettenetesen megijedtem és jobbnak láttam befejezni a kommunikációt vele. Ijedtemben az agyam reflex szerűen megszakította a beszélgetést, testem magához tért, de még akkor is éreztem mint hogy ha keresett volna engem, mint ha nem akarná hogy abbahagyjam vele a beszélgetést. Már rég felriadtam a meditációból, de még akkor is éreztem hogy keres, és kérte hogy válaszoljak hogy megtaláljon, de nem mertem válaszolni. Én már befejeztem, mégis mondta hogy jön felém, elindult. A szobámban a lámpa vibrálni kezdett, hol világított hol nem, és én nagyon megijedtem. Kiszaladtam a szobámból és kb. egy percen át még utána is éreztem a jelenlétét. Elbújtam mint egy kis nyuszi, s nem válaszoltam és egyszer csak elmúlt, nem szólalt meg már többet. Békén hagyott, leszált rólam. Utána nagyon fájt a fejem 2 napig.


Ez volt a legelső kapcsolatfelvételem velük kedves kérdező. Így vettem fel velük a kapcsolatot. A meditációt kereszteztem a telepátiával. Ha Te is szeretnéd, kérlek nagyon vigyázz, csak akkor válaszolj valaminek, ha érzed hogy a jó szándék vezérli! A saját érdekedben mondom. Ez nem játék, egy hasonló kapcsolatfelvétel nagyon veszélyes még akkor is, ha Te nem érzed annak.


(A válaszom idéztem egy korábbi válaszomból.)

2011. febr. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
62%

A tanítsák az jól van. Helyesen írta nézd meg:

[link]


Muszály másokba belekötni? Nem lehetne a kérdésre válaszolni? Tudom nehéz de legalább 404 megtette.


Apropo az ááárghh az értelmes szó?

2011. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
54%

tanítsák

[link]


Nem értem miért kell egyeseket fikázni ezen a honlapon hogy mit akar elérni ezzel valaki de nagyon gyerekes. Válaszolni nem tud de másokat fikázni azt igen. Szép.

2011. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!