Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, ufó kutató. Stb. ti hogy...

Attila6 kérdése:

404, ufó kutató. Stb. ti hogy tudtátok telepatikusan felvenni a kapcsolatot idegenekkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 09:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Igen tanítsák. Sztm is jól írta. De hogy válaszoljak a kérdésre sztm. csak telepátiával lehet felvenni velük a kapcsolatot mivel más módot nem ismerünk és ez az egyetlen amit más lények is tudnak használni. Én szivesen gyakorolnám az agykontrolt csak nincs hozzá türelmem és időm.
2011. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó 3:


Ti gyengébbek vagytok, mint 404...


"ezeket a képességeket iskolákban nem tanítsák"


tanítJák.


JÉVEL.

A tanítsák FELSZÓLÍTÓ mód!


Húzzatok vissza tanulni a sértődés helyett...

2011. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Hát nem mert én egyszer egy háziban úgy írtam h tanítják és a tanár kijavította tanítsákra :S azóta tanítsákot írok. Ezt akkor nem értem most hogy van de majd megkérdem anyát ő kitűnő volt helyesírásból.
2011. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem fel velük a kapcsolatot, akkor egész nap rájuk koncentráltam, és üzentem nekik, hogy szeretnélek látni titeket. Aznap este láttam is Őket. 10 óra körül történt, hogy azt éreztem, hogy nézzek ki az ablakon. Előszőr nem láttam majd olyan 20 mp múlva megjelentek.
2011. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
0%

"Én egyszer vettem fel velük a kapcsolatot, akkor egész nap rájuk koncentráltam, és üzentem nekik, hogy szeretnélek látni titeket. Aznap este láttam is Őket. 10 óra körül történt, hogy azt éreztem, hogy nézzek ki az ablakon. Előszőr nem láttam majd olyan 20 mp múlva megjelentek."


Az ember, aki a telepatikus parancsaival csicskáztat egy idegen, technikailag fejlettebb fajt.


Mi lesz még itt?:D

2011. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Jól tudtok költeni :D
2011. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Nem kell elhinni amit írok, amúgy sem azoknak írtam , akik nem hisznek az ilyenekben:-)

Én legalább tapasztaltam. és nekem egy jó élmény volt ennyi.


Az sem kizárt, hogy akkor itt voltak a FÖld légkörébe, és úgy érezték meg.

2011. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

"Az ember, aki a telepatikus parancsaival csicskáztat egy idegen, technikailag fejlettebb fajt. "


Kis agyaddal felfoghatnád, hogy nem csicskáztattam őket (még viccnek is rossz), csak akkor elhittem, és nem kételkedtem semmiben, és elhittem azt, hogy megkapják az üzenetem. Azt hiszem amit 404 írt, szóval ez ahhoz hasonlítható. Az agykontrollhoz.

2011. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem gúnyolodhatsz, nem oszt nem szoroz:) A véleményemet és amit átéltem azt úgy sem tudod megváltoztatni, a te kis ostoba hozzáállásoddal.

Ha nem érdekel a téma, akkor minek jössz ide? Én feltudom fogni, hogy hova írjak és hova ne, de mondjuk igaz ehhez is ész kell.

2011. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
0%

"Én feltudom fogni, hogy hova írjak..."


Ja látom. A légkörbe meg az Andromédára gondolatlevelet. És akkor az a hülye, aki nem csinál ilyet. Értem.

2011. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!