Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reggel ha felkelek hogy...

H.Jani kérdése:

Reggel ha felkelek hogy ellenőrizhetem le hogy mialatt aluttam éjszaka elvittek az űrlények? Mi az árulkodó jele annak hogy elvittek éjszaka?

Figyelt kérdés
De olyan kell ami tutira elárulja h engem elvittek!
2011. febr. 23. 02:16
 1/8 404 ***** válasza:

Erre van egy trükk, de csak azoknak ajánlom akik úgy érzik őket rendszeresen elviszik idegenek és meg szeretnének bizonyosodni róla. Lehet hogy nevetséges, de hatásos.

Végy 2 db. közönséges sebtapaszt, az egyiket a köldöködre, a másikat az egyik szemedre tapaszd rá éjszakára, de a szemedre úgy hogy a szempilládhoz ne érjen hozzá és csak az egyik szemedre a másikat hagyd szabadon! A sebtapaszok belső felületére (ami a bőröddel érintkezik és amit a sebre szoktak rá helyezni), alkoholos filctollal rajzolj bele egy kört vagy egy X-t.

Miután rá rajzoltad, ragaszd rá a köldöködre és az egyik szemedre. A szemedre óvatosan, hogy a szempillád ne ragaszd le vele, mert amikor leszedik kihullhat a szempillád.

Ebből azért derül ki hogy elvittek-e, mert általában a szem, a száj ,orr és a köldökön át szoktak vizsgálni, de a szemed mindenféleképpen megnézik. Márpedig ha meg akarják nézni le kell vegyék a sebtapaszt, amit már nem tudnak vissza tapasztani úgy hogy ne jöjjön fel a széle vagy ne essen le rólad. Ha reggel felkelsz és a ragasztók nem rajtad vannak hanem melletted (mintha leestek volna), vagy a ragasztóknak nyoma veszett, akkor elvittek. Ha rajtad lesznek -márpedig ha nem vittek el rajtad kell legyenek- akkor megnyugodhatsz nem vittek el.

Egyes sebtapaszt vissza lehet ugyan ragasztani, de úgy hogy a széle ne gyűrődjön fel már nem tudják. Egyébként nem hinném hogy foglalkoznának a vissza ragasztással, csak a levétellel.

Szóval ha reggel rajta lesz a szemeden a tapasz amit este feltettél, akkor fellélegezhetsz nem vittek el, mert a szemed mindenképp megnéznék és ahhoz le kell vegyék róla a tapaszt. De a biztonság kedvéért jelöld meg belül mind két tapaszt alkoholos filctollal.

2011. febr. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahan....

És ha csak az egyik szememet nézik meg és pont azt (mert van eszük), ami nincs leragasztva? Meg minek jelölgesse az ember fia/lánya a ragtapaszokat? Valamint a köldökről szerintem simán le tud jönni, ha hason fekszel és kicsit jobban izegsz mozogsz.

Jajjjj.....

2011. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajtam egyszer volt a karomon sebtapasz és nem akart lejönni annyira rá volt tapadva a bőrömre, aztán 3. nap megfürödtem és azzal leázott a bőrömről. De ha valaki izzad éjszaka a nedvesség hatására tényleg lejöhet a bőrről de amúgy alap esetbe nem kéne. Én nem vagyok izzadós tipus és nekem 3 napig is rajtam volt pedig én aztán forgolódok éjszaka mellettem nem is tud senki aludni a családba annyit mocorgok :D
2011. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom, kérdező: IQ 99% alatt nem visznek, mert már van elég háziállatuk.
2011. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam a sebtapaszos dolgot. Mindent úgy csini ahogy mondtad 404. Reggel rajta volt a szememen a tapasz és a köldökömön is és tutira nem vittek el mer amikor leszettem láttam hogy még nem volt leszedve. Köszi a tanácsot ajánlom mindenkinek nekem bevált. Engem nem szeretnek ezek szerint :D
2011. febr. 24. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam. Reggel rajtam volt. Engem se szeretnek :D
2011. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
te jó ég...
2011. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Be van törve az ablakod.
2011. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!