Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért röpködnek az ufók...

Miért röpködnek az ufók éjszaka díszkivilágításban?

Figyelt kérdés

Minden valamirevaló ufóészlelés úgy kezdődik, hogy "láttam az égen valami fényt". Fényt. Oké, hogy a fény jön valahonnan, de megy is valahova. De hova?? De komolyan... kinek világítanak? Idejöttek baromi-nagyon-nagyon-rohadtmessziiről, és nem tudják lekapcsolni a villanyt az előszobában? Vagy nem jut eszükbe, hogy így baromira meg fogja őket látni valaki? A földi repülőknél okés, hogy villognak, mert hát nem kéne nekikmenni, de ez a drága idegenekre megintcsak nem jó. Ahelyett, hogy a pilóta kikerülné a jelzővilágítás miatt, inkább felhívja a CSI összes részét, hogy elmesélje nekik. Aztán lesz belőle pár szép krédés gyiken.

Vagy amikor fényes nappal berepülnek tízmilliós városok fölé, hogy mindenféle helikopter meg lakos bámulgathassa őket... Mire jó ez? Szerintem valami elszabadult ufósuhancok trollkodnak velünk... vagy a gonosz kormány, felveszik videóval felülről, aztán a parlamentekben meg röhögnek az emberek bamba arcán. Nem csoda, hogy nincs idejük normális törvényeket hozni.


De amúgy ezt tényleg komolyan kérdezem. Persze az is egy magyarázat, hogy semmiféle senki nincsen is ott, csak valami természeti cucc, aminek mindegy, hogy világít-e vagy sem. És hát jelen esetben ez így racionálisabb.


2011. aug. 9. 20:25
1 2
 1/13 bix ***** válasza:

fényes nappal nem röpködnek milliós városok fölött, mert akkor tízezrek sikítozva futkosnának összevissza. valahogy csak egy maroknyi ember látja őket, ők a kiválasztottak. az nem is fény, hanem az asztráltest kivetülésük gömbvillámszerű, porlasztott antianyag plazmafelhő kisülésének lokális abszorpciója legalább legyünk pontosak.


nem kunsz én is láttam már ufót, sőt földön kívülit is, egyszer iszonyat bebsztam, és a szembejövő sétáló alakokat se tudtam azonosítani, nemhogy a repkedő izéket. tuti azok is idegenek voltak. mondjuk én nem ismerlek téged se... te is idegen vagy shiftnégy. úristen köztünk vannak shiftnégyshiftnégyshiftnégyshiftnégyshiftnégyshiftnégy

2011. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam :D Elképzelhetetlennek tartom, hogy az idegenek kivilágított diszkófényes hajókkal jönnek mindig, de közben azt akarják, hogy ne vegyük észre őket... vagy lehet ők is szivatnak minket.


Így most elképzeltem egy beszélgetést két idegen között:

- Te nézzed, Józsikám, ott a kisváros, repüljünk már át fölötte, megígértem asszonynak, hogy majd fotózok!

- Várjá' Béla, bekapcsolom a reflektorokat, hadd fossák össze magukat a Földlakók!

2011. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a fránya emberi popkultúra meg a média befolyásolja őket, hogy úgy nézzenek ki, mint a korabeli sci-fikben az idegenek űrhajói.


De különben sem űrhajók azok, hanem angyalok.

Jó, az túl vallásos, nem angyalok, hanem tündérek.

Persze az meg kicsit divatjamúlt és a dizni is elkorcsosította őket, legyenek asztrállények.

Bár akkor már vissza a gyökerekhez, ők az ősök szellemei és a totemek.

Vagy gömbvillámok. Vagy a kozmoszban utazgató fluoreszkáló ámbráscetek.

Vagy akármi, csak jusson cirkusz népnek, ha már a kenyér problémás.

2011. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kozmo-rendőrség megbüntetné őket, ha este világítás nélkül közlekednének... még csak az kéne hogy fent tömegkarambol legyen, aztán nekünk kéne takarítani...
2011. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak partiznak. Pa-pa-pa-party-ET!
2011. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy le tudják őket fényképezni. Vagy onnan, ahonnan jönnek, a lámpák dísznek számítanak.
2011. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért röpködnek az ufók éjszaka díszkivilágításban?"


Nem elég fejlett a technikájuk az éjszakai látáshoz. :D

2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A villanykapcsolót még nem találták fel.
2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez csak emberi kitaláció,még senki sem látott ufót...mondjuk logikus hogy nem kapcsolnak villanyt mertha nem szálnak le,vagy beszélnek velünk,akkor minek fednék fel magukat?
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezzel tulajdonképpen arra akartam rávilágítani, hogy annak a rengeteg sok ufóészlelésnek van egy közös gyenge pontjuk. Miért történhettek meg egyáltalán? És ez szerintem elég ütős kérdés. És mostmár szívesen olvasnék olyasvalakitől választ, aki hisz abban, hogy azok márpedig idegen lények űrjárművei.
2011. aug. 9. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!