Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A repülőcsészealjak mivel...

Attila6 kérdése:

A repülőcsészealjak mivel mennek? Ufó-kutató szerint szellemi energiával,404 meg mást mond.

Figyelt kérdés
Megjegyezném,hogy szellemi energiával csak a fény szolgálatában állók tudnak "repülni".404 mást mond,ezért nem tudom,hogy melyik is igaz....Fontos,hogy akik nem hisznek még a "tényeknek" sem azok ne jöjjenek kötekedni!
2011. febr. 23. 19:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Térelnyeléssel működnek az űrhajók. Az eljárás lényege, hogy a teret anyaggá alakítják, illetve ha anyaggal ütköznének akkor azt alakítják térré. Egyébként fegyvernek sem utolsó!

Ha érdekel a dolog részletesebben olvass utána Szergej Sznyegov műveiben.

2011. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
definiáld légyszíves: tér.
2011. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez a térelnyelés is jól hangzik, de én úgy olvastam, hogy a fényenergia által. Helyesebben ezek fény hajók. Ők maguk az energia és a hajtás is. A rezgésszámukat tudják változtatni. Ne akard most megérteni, nem fog menni. Lassan, lassan, szerezz minél több infót, olvass, meg a you tube is ott van, és lassan összeáll a kép.
2011. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Könyv moly-nak véleményem szerint igaza van...


Könyv moly nézd meg a emailjaidat

2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem gázzal és a bolygókból szívják ki a gázt. vagyis szívjál gázt :D najó nem de am a bolygókba van gáz lehet szívni :D
2011. febr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ajj...

Még senki nem tudja, hogy milyen egy csészealj.

Tény pedig még nincs. Mert akkor már mindenki arról beszélgetne.

"Szellemi energiával"

Honnan tudod ezt olyan pontosan?

Tanulmányoztál már egy idegen űrhajót?

Szerintem az ilyen kérdéseket hagyjuk meg 2012-ben, akkor talán kiderül, hogy milyen egy idegen űrhajó.

Egyébként honnan veszitek, hogy pont csészealj alakú?

Én a csészealj alakra 0,6%-ot adnék a 100-ból.

De ha valaha is meglátok egy csészealj alakút, akkor felviszem 100%-ra, mivel már láttam. De így elég kevés esély van rá, hogy nem tudom milyen rengeteg sok fényévnyire az idegenek beülnek csészealjakba, és azzal elutaznak idáig. Inkább hatalmas nagy űrhajókra tippelnék.

Olyan nagyokra, mind a csillagrombolók. Am tudom, hogy csészealj is lehet akármilyen nagy, de nekem még is azt súgja valami, hogy azt az alakot egy olyan intelligens faj, aki eltud repülni hozzánk nem egy csészealj alakú űrhajót fog építeni, hanem valami sokkal rafináltabbat.

Itt is ugyanaz a dolog van, hogy valaki nem tudom milyen rég kitalálta a "csészealj" szót, majd hozzátette, hogy azzal utaznak az idegenek, és mindenki átvette tőle.

Azért csészealj, mert olyan formája van, mind egy csészének az alja. Ha összehasonlítjátok látni fogjátok.

Szóval kérdező, ezek után is logikusnak tartod a kérdésed?

2011. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Összefogás ***** válasza:

Minden UFO univerzális, másnéven nullponti energiával működik, melyet közvetlenül a levegőből tud kinyerni, egy arra alkalmas átalakító készülék segítségével. Így az energia ingyen, és korlátlanul áll a rendelkezésükre.

Evvel az energiával már Tesla is kísérletezett, és benzin használata nélkül autózott.

Erről bővebben olvashattok a Tiltott találmányok című könyvben.

2011. febr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 terezmari válasza:
ezeket a járműveket itt gyártják a földön. elterelik a figyelmünket ezzel a földönkívüli dumával. bár én is szeretném ha lenne, de jó ufók, egy kis ufó koktélra el is mennék hozzájuk
2011. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Benzinel mennek, máskülönben mi értelme lenne az inváziónak ? kell nekik az üzemanyag.
2011. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nagyköcsög válasza:
Hát tuti nem 95 ös benzinel valoszinü hogy gondolatátvitellel:Dnézd meg a star warst mindenre választ kapsz:D
2012. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!