Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Obama hivatalosan közzé tette...

Obama hivatalosan közzé tette az UFÓk létezését?

Figyelt kérdés

Állítólag még ez évben feltárják az emberiség előtt, hogy van kapcsolatuk az űrlényekkel akik embereket rabolnak és marhákat csonkítanak, hogy felfrissítsék saját elhasznált génkészletüket.



[link]


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 11. 01:25
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Ez ügyben azt is tudni kéne mi a komplett közösség érdeke.

Komplett közösség például a gyógyszer ipar is (hadd ne nevezzem maffiának) akik a homeopátiás szerek és vitaminok hatását bizonygato magas végzettségü embereket ugyszintén hülyének bélyegzik meg.

És a kormányok is egy komplett közösség akik mélyen elhallgatnak mindent mert az érdekeik ugy diktálják. Példának itt van a Japán atomerőmű katasztrofa, folyton hirül adják hogy nincs gond de már a franciák is nyiltan vitába szálltak velük és mentenék a kint élő népüket. A japán vezetők elutaznak magángépekkel a saját népük meg ha elhiszi a hazugságaikat és nem menekül el ott pusztul.

Szóval nem a közösség nagysága a lényeg hanem az hogy mit képvisel és mi ellen küzd. Márpedig ezeknek a legnagyobb ellenségük az igazság, és mindent el is követnek hogy az embereket tudatlanságban tartsák és félre informálják.

2011. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Az a probléma és ezt nem szeretnéd megérteni te sem (ahogy a többi összeesküvés-párti sem).


A pusztán tudomány kérdése, hogy a homeopátiás szer hat-e. Letesztelik egy kontrollcsoporton, ha hat hat, ha nemhat nem hat.

Az pusztán tudomány kérdése, hogy a Japán atomerőmű robban-e majd vagy sem. Vannak hozzáértő mérnökök, akik fel tudják mérni a lehetőségeket.


Az viszont nem tudomány kérdése, hogyha valaki kicsi zöld emberekről fantáziál mindenféle alap vagy bizonyíték nélkül. Az fikció. Na ezért nézik őket hülyének.

2011. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ufók meg obama is
2011. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, Obama nem is létezik, csak a gyerekeket szokták vele ijesztegetni.
2011. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes választ, úgyhogy bocsi ha olyat írok, amit valaki már leírt.


Először is: valaki dobálózik itt a nagy szavakkal, hogy "időutazás". Na az illető se nézett ennek utána soha. Az időutazás sokkal összetettebb annál, minthogy hopp visszamegyünk a holnapba. Ugyanis térben is vissza kellene menni, mert tegnap nem ott volt a Föld ahol ma, na ezt hogy oldod meg?

A kérdésre válaszolva. Tételezzük fel, hogy vannak földönkívüliek és tételezzük fel, hogy az USA tud is róluk. Véleményem szerint ha ez a két tényező igaz is lenne, az Egyesült Államok elnöke egészen biztosan nem tudna róla. Akárki is éppen az elnök. Az elnök sokszor csak egy bábu szerepet tölt be, és nem osztanak meg vele minden információt.

2011. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
azt gondolni hogy a végtelenségben a földi az egyetlen élet, ugyanolyan abszurd,mint azt feltételezni hogy egy szántóföldön egyetlen mag hajt ki.
2011. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

Nem rég értettem meg, hogy mért nem osszák meg a világgal az idegenek létezését, meg van rá az okuk, Gondoljuk csak bele, hogy egy bolygón élünk, egy bolygónk milliárd meg milliárd bolygó között.


Ez a bolygó olyan mint egy sejt, egy hatalmas sejt, Az O3-a sejthártya, a levegő a sejtplazma, és a föld maga a sejtmag... Mi ezen a sejtmagon élősködünk....


Lehetnek más bolygók, ahol élősködő életformák élnek... A sejt formái gyakoriak a galaxisban, és az egész egy hatalmas nagy sejt, egy sejtmaggal a közepén...


A lényeg, hogy ezeket a dolgokat, nem igen fogják elmondani, sajnos :( Sajnálom hogy nem mondják el... Bárcsak elmondanák.. Boldog lennék.. DE félek hogy ez soha nem fog megtörténni.

2011. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Utolsó menj sci-fi írónak ne itt hülyítsd a népet akik mindent bevesznek kanyar nélkül.
2011. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó csak az a baj :D hogy ezt komolyan írtam és nem találtam ki.. sajnos :DDD
2011. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát persze úgy igaz ahogy én isten félő ember vagyok xD
2011. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!