Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufókat gyártana Irán?

M@x kérdése:

Ufókat gyártana Irán?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 20. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia max,,


ez a kérdés nagyon jó!


annyit tudnák mondni hogy Líbiában kitört a háború, a szövetségesek megtámadták Líbiát! Az ensz is támogassa ezt a dolgot, Nostredámus megjósolta hogy a 3 vh a közel keletről fog kiindulni.

2011. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
diator igazán leállhatnál már a cuccal
2011. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok ijezgetni senkit de eddig mindig bejött amiket nosztedamusz mondott és volt már pár jóslata. Mind egy szálig bejött az öszes! Egyetlen egyszer se tévedett akkor most mér tévedne? Csak következtetek.
2011. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 potion ***** válasza:
líbia az mióta a közelkelet? az nem é-afrika?
2011. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Könyv moly, mondj 5-öt!
2011. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen igen, nem közel kelet, csak arab világ, de annyira meg szoktam hogy a nyugatra fekvő arab országokra mindig közel keletet mondok,, végül is lehet rájuk mondani hogy közel kelet, mert azt értem ez alatt hogy az arab világ... ami itt van alattunk... Na persze ez csak az én véleményem.

Én tudnák mondani sokat, hogy mik következtek be pl: world trade centert is megjósolta és még nagyon sok mindent.

2011. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez van, amikor 14 éves kis kockák okoskodnak:D majd gyere vissza, ha lesz vmi fogalmad a dolgokról. addig menj utazz 404-el vmi távoli galaxisba, hátha áthat az Erő...


egyébként meg Nostredamus egyetlen jóslatát sem olvashattad, max olyan fordítást, ami köszönő viszonyban sincs az eredeti latin szöveggel

2011. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

persze sőt ők már az ufok másolatát gyártják . Minnyá már kina is gyártani fogja . na

Elösször is a Rosswel-ben talált ""UFO"" anyaga emlékező fém volt ami a földön nem megtalálható anyag alaszkába ha jól emlékszem a rendszerváltás elött elindult egy radioaktiv "kereső" ami azt az elméletet vizsgálta ,hogy az ufok külömböző egérjukakok kerülnek ide hozzánk .Ez a radar együttes nemtalált semmit tehát összegzés = Olyan anyag nincs a földön nincs egérjuk nincs űrutazás . További jóestét.

2011. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Klipi ***** válasza:
Szerintem ez kamuhír, és a jövőben erre fogják majd az UFO-észleléseket.
2011. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Valaki Renáta ***** válasza:

Oroszok, németek, amerikaiak...

ezek után akár még ez is igaz lehet.


Gondolom ahol a kormányoknak sikerül lelőnie egy UFO-t, vagy talál egyet ami leesett, biztosan kutatásokba kezd.

2011. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!