Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy Ufokat látok...

Lehet, hogy Ufokat látok Sopron felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy tévedek, lehet, hogy nem is Ufo (k) volt (ak), de Sopron felett, meg a Lővérek fele szinte minden este látni repülő tárgyakat. Egy részük repülő, az tuti, de a többi... És a panel előtt, ahol lakom múltkor egy kisgyerek (6éves) egy lényt rajzolt krétával és egy "csészealjat". Valaki tapaztalta még ezeket a jelenségeket?
2011. aug. 31. 12:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Én legutóbb hasonló jelenséget 2011.03.30-án, este 22:30 körül tapasztaltam Békéscsabán.
2011. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
46%

Ehhez nagyon hasonlított:


[link]

2011. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Bár az valódi volt. :)
2011. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
én kb. 3 hete figyeltem fel Sopronban egy erősen világító fénypontra az égen.Olyan volt mint az "Esthajnalcsillag" mondjuk,csak ötször nagyobb.És állt egyhelyben.Aztán ahogy néztem az egyik barátommal,egy 3-4 perc után mintha kikapcsolta volna azt az erős fehér világítását,és átváltott színes,villogó fényekre,majd elindult lassan.De nem hinném,hogy repülő volt,mert azt sokat látok,ahol régen laktam volt felettünk egy légifolyosó,szóval tudom milyen a repülő,és műhold sem lehetett,mert az köztudottan lassan repül a horizonton és fehéren világít.Szóval nem tudom,de szinte minden este,ha megyek sétálni egy bizonyos ponton,Ausztria irányában,mindig látok ilyen fényekel...
2011. aug. 31. 12:55
 5/57 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy ufó volt.

Amit én figyeltem meg, az ugye olyan volt, mint amit belinkeltem. Közepes gyorsasággal haladt, nagyon alacsonyan, hangtalanul siklott el a házunk felett.

Az volt a nagyon érdekes, hogy a közepén lévő pirosas pontból egy világosabb piros fény úgy áramlott a három csúcs felé, mint, ahogy a szív pumpálja a vért, vagy, mint , ha egy piros festéket belecseppentenénk tiszta vízbe.

Integettem is nekik. :)

2011. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Amikor tavaj nyáron láttam az első megmagyarázhatatlan dolgot,akkor szinte sokkot kaptam a félelemtől,olyan közel volt az a valami.Most csak simán ámulok ésbámulok és követni szeretném a szememmel,merre megy,meddig látom,de amikor van velem valaki,minden elrángat onnan,hogy menjünk,az nem ufo.De,ha nem az akkor mi?!Ha helikopter lenne,akkor abból a távolságból volna már lehetne a hangját hallani.De semmi hang nincs...Igazából örülök,hogy nem vagyok egyedül és te is láttál már dolgokat!
2011. aug. 31. 13:08
 7/57 anonim ***** válasza:
17%
ha van egy kis eszed rájössz, hogy nem láthatsz ufót sem most, sem később. ugyanis a galaxisok között több ezer/millió fényév távolság van és ha elekarnának jönni ide, akkor még fénysebességgel (amit lehetetlen elérni) is több ezer vagy millió év lenne, mire ideérnének. Vagy az ufók több millió évig élnek? :) persze ez csak akkor lenne igaz, ha léteznének ufók, erre meg nincs bizonyíték.
2011. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
24%
pfff -.-" ha ez igaz is lenne akkor már rég a hírekben lennének -.-
2011. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:

Velem már rengeteg természetfeletti esemény történt, de ide nem szeretném kiírni. :)

A március 30.-i ufó csak egy volt a sok közül. :)


Igen, mint írtam, valószínű, hogy ufókat láttál/látsz. :)

2011. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:

Amúgy én a múltkor egy léggömbre hittem, hogy UFO. De aztán egy távcsővel beazonosítottam. Ilyenkor nyáron szerintem sok ilyesmi "röpköd". Sötétben érdekesen nézett ki, mert ugye egy világító gömböt láttam csak. Először le se esett mi lehet, frászt kaptam. Legközelebb vigyél magaddal távcsövet. Lehet nálatok is léggömbös kirándulásokat szerveznek, hiszen biztos szép lehet felülről a Lővérek. Akár éjszaka is. Nyilván ezeknek fényjelzése is van, az is villoghatott. A kisgyerek meg lehet, hogy az X-aktákat nézte. Vagy az új Űrlények és Cowboyokat. :-)


Majd írd meg mit láttál.

2011. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!