Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vöröses-narancssárgás foltot...

Vöröses-narancssárgás foltot láttunk az égen. Mi lehetett az? (folyt)

Figyelt kérdés
egyik este (11 óra körül) épp haza tartottunk autóval egy másik városból. mikor már közel volt a város, láttunk az égen egy vöröses-narancssárgás foltot, ami egy helyben állt. nagyon fényes volt, mintha izzott volna, de ráfogtunk mindannyian, hogy biztosan csak egy oszlop teteje világít. aztán rájöttünk, hogy ott nincs oszlop. megálltunk az autóval, ki is szálltunk, de nem tudtunk rájönni, hogy mi lehetett az. egyikünk le akarta fotózni, ezért visszaszállt a kocsiba a telefonjáért. ahogy kinyitotta az ajtót, a fény hirtelen elindult. nem gyorsított, hanem bizonyos sebességgel indult el, majd ugyanígy ment tovább (elég gyors volt). nem volt hangja, majd egyik pillanatról a másikra eltűnt. (nem lett kisebb, ahogyan távolodott, csak egyik pillanatban volt, aztán eltűnt) mi lehetett ez?
2011. ápr. 23. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Beszívtatok és a napot láttátok másnap.
2011. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
UFO észleléseknél ki lett ez magyarázva, hogy az egyik űrhajó kapcsolódott össze, valamelyik űrállomással és ezt szabad szemmel is lehetett látni.
2011. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kémrepülő. állándóan figyelnek minket.
2011. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy ilyet láttatok:

[link]

2011. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nővéremmel mi is láttunk ehhez hasonlót. Éppen hazafelé tartottunk egy buliból és egy vörös folt cikázott át az égen nagyon gyorsan. Megálltunk, és a sugarai a szemünkbe hasítottak. Hirtelen elkezdtünk hányni és a földre fröccsent okádékból kis zöld emberkék Ő kokaint szívott, én extasival küldtem.
2011. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet.Egy darabig néztem az égen mert lassan ment utána meg gyorsan és eltűnt
2011. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a fidesz lehet a dologban.
2011. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha józanok voltatok, véleményem szerint egy gömbvillámot láttatok.
2011. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez kb mikor volt mert nem csak ti láttaok ilyeneket hanem még elég sokat közöttük az osztálytársaim is , ők is ufókra gondoltak
2011. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

de az lehetett hogy tényleg csak ilyet láttatok

[link]

2011. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!