Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek ufók...

Szerintetek léteznek ufók vagy más idegen, földönkívüli lények?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudományos válaszokat kapni!Érveket mellette vagy éppen ellene!Mert sok ilyen videó van,de ezeknek egy része csak kitalált.És a gabonakörök??Azokat mivel magyarázhatjuk?Vagy talán csak egy ember készítette!!!Akkor most mi az igazság?
2011. ápr. 26. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gabonakörök ide vagy oda,nem gondolhatjuk,hogy mi vagyunk az egyetlen civilizált(?!?!?)faj az univerzumban.Azt viszont nem csodálom,ha nem akarnak mutatkozni előttünk.
2011. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ez mondjuk nem tudományos- csak a saját - magyarázatom; de olyan hatalmas ez az univerzum, és mi csak egy pici szegmensét ismerjük. Nem kizárt, hogy rajtunk kívül is lehetnek mások.


Üdv!

2011. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ismered a fermi-paradoxont?
2011. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pont a gabonakörökről volt egy videó a Spektrumon régebben, ahol kiderült, hogy emberek csinálták. Direkt lelapították bizonyos alakzatban a szárakat, és ezzel sokakat átvertek. Ennek ellenére én biztos vagyok benne, hogy van élet a Földön kívül is, elvégre ekkora univerzumban (elvileg végtelen) nem lehetünk csak mi egyedül. Simán kialakulhatott máshol is élet.
2011. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak. A vaskor például nem következhetett volna be külsö segítség nélkül. Már meglévö eszkozok nelkul egyszeruen képtelenek lettek volna az emberek kibanyaszni, megmunkálni a vasércet. nem is tudtak volna olyan magas homersekletet eloallitani specko kohó nelkul.
2011. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hisz ahogy az előttem szólók is mondták: hatalmas az univerzum. Arról sokat gondolkoztam már, hogy vajon hogy nézhetnek ki, barátságos szándékaik lennének-e...
2011. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vannak és ez alátámasztott tény is egyben, most komolyan van bárki is aki eltudná azt magyarázni hogy mért ne létezhetnének?
2011. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13:02, dehogynem. azért volt ám pár száz/ezer évük rá, hogy kitalálják, mit hova kell tenni hogy vasuk lehessen, nem muszáj mindent a mai kor technikáinak fenntartásaival kezelni (már ha ez így értelmes :D).
2011. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem vannak, de mivel a világegyetem [bocs a nem tudományos megfogalmazásért] k-i-b-@-sz-o-t-t nagy ezért még nem találkoztak velünk ill mi velüg és lehet h soha nem is fognak...
2011. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Tudásomhoz mérten próbálok a lehető legobjektívebben, legtényszerűbben válaszolni.


1. Jelenleg nincs bizonyíték Földön kívüli életre, de az ellen sem szól semmi.


2. Az Einstein által megalkotott Relativitás elméletet alapul véve a legnagyobb sebességen is évekbe telne a legközelebbi csillaghoz elutazni, és évtizedekbe a legközelebbi Naprendszeren kívüli bolygóhoz.

(Bár elméletileg az Einsteini fizika megkerülhető)


3. A Földön a legelképesztőbb helyeken is találni életet (fagyott vagy forrásban lévő vízben, barlangok mélyén, savas oldatban, sziklákban)


4. Az Univerzum felfoghatatlanul nagy, ismereteink pedig végesek.


5. Évente a világon kb 2-3ezer UFO észlelést regisztrálnak, ezekből kb 3-4száz támasztható alá igazolt radar jellel, amik nagy része 24 órán belül azonosításra kerül. Azonban 2-3 esetben, sem az észlelő, sem a légtérellenőrzés nem tudja egyértelműen meghatározni az észlelt tárgyat.


(Személyes vélemény: Ebben a hatalmas univerzumban kell lenni értelmes életnek a Földön kívül is, bár vita folyik azon, hogy a Földön értelmes élet van-e)

2011. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!