Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elolvassàtok? Tudom hogy...

Elolvassàtok? Tudom hogy nem kérdés lessz hanem megnyílvánulàs. De azért aggasztó dolgokat olvasok ezen a poston és ezt nem hagyhatom ki. (? )

Figyelt kérdés

na az lenne az én álláspontom h miért álítsátok be így a földönkívülieket..vegyünk alapul egy átlag embert vágjuk le a haját, vegyük le az orrát és nyújtsuk meg a fejét és a szemeit. most mit kaptunk? egy általatok beálított földönkívüli..de ha minden földönkívüli így nézne ki akkor személytelennek lennének, hogy tudnátok őket megkülönbözteni őket egymástôl? sehogy..nameg hamár itt járunk egy baktérium is lehet földönkívüli..sőt fejletebb is mint mi hisz eljutott ide...gondolkozzatok el ezen köszönöm

16/f


2011. jún. 17. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Be vagy b@szva? :)
2011. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudod az a különbség kettőnk között hogy amíg én holtrészegen csak a barátaim szórakoztatom a hülyeségemmel, te az egész GYIKet. Te meg ezen gondolkozz el.
2011. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szóval te azt állítod, hogy azért lehetetlen egy ilyen faj kialakulása, mert nehéz több egyedet egymástól megkülönböztetni?:)
2011. jún. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
A Baktérium nem inteligens nem repül mivel az úrben nincs levegő. A baktérium meteorral jön ide vagy űrporral...
2011. jún. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem aggasztó,hanem nevetséges,amiket ezen az oldalon olvasni lehet. Örülök,hogy a fiatalok között vannak még,akik tudnak reálisan gondolkodni.
2011. jún. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Killgun ***** válasza:
A földönkívüli dologban télleg sok hülyeség van...De az agykontrollnál minden igaz..Ott Reális dolgok vannak...Ajánlom figyelmetekbe...
2011. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mond hülyeséget a fiú...legalábbis én szerintem és ahogy és amint vesszük csak nincs jól megfogalmazva.

Gondolkodtál már azon h eleve jóval meghaladnak bennünket mint oly sokszor olvastam. Mi van ha nem kinézetileg vannak meg külömböztetve hanem szellemileg érzsd úgy h mint pl a madaraknál frekvencia kérdése.Egyáltalán nem személytelenek csak más módból kifolyólag űzik a személyiség kérdését.

Am meg a baktérium meg hát XD végülis a szifilisz is elveszi az eszed megöli az agysejtjeidet (nem tapasztalat csak mondom XD). Meg meg tapadhat egy ideális méretü kisbolygón vagy hasonlón persze és ha nem ég el a légkörben szerencséje van akkor itt teng leng (már ha az itteni élet nem öli meg) a medve állatka is a radioaktív sugárzás 100.000xeresét képes elviselni meg az agyasok szerint az űrbe se pusztulnának el és elvben ezaz állatka földi eredetü szóval nem tudom...

Megjegyezném h ne így írd le hanem más megfogalmazással mert a sok reális fiatal és idősebb társaik(akit nap mint nap látok XD azt azon kívül h isznak + h*gyoznak másra nem igen jók)nem igen értik és végülis meg is attam a választ az "idíóta" saját elméletemre is.

További szép napot.

2011. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értitek mit akar mondani :D Arra utalt, hogy miért van az, hogy kicsi zöld embernek képzeljük az űrlényeket, feltételezve azt, hogy hozzánk hasonló a testszerkezetük, és szintén szén alapú létformák, mint mi?

Én amondó vagyok, hogy h van más bolygókon élet egyáltalán nem biztos, hogy mi azt láthatnánk (a mi 3dimenziós kis érzékszerveink egyáltalán képesek lennének érzékelni őket) vagy fejlettebbek nálunk. (Megjegyzés amúgy a földön is találtak olyan baktériumokat amik nem C alapúak, hanem arzén adja az alapvázukat. Mondhatni földönkívüliek.)

Erre akart utalni szerintem. :D

2011. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szinte gondoltam h lessz pár hülye aki gúnyt űz abból amit kiírtam..de az megnyugtat h vannak olyanok is akik rájöttek h mire céloztam..köszönöm a normális válaszokat
2011. jún. 17. 10:15
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

"ha minden földönkívüli így nézne ki akkor személytelennek lennének"

Nem biztos, hogy minden földönkívüli úgy néz ki. Ez csak 1 ábrázolási mód, hisz te sem tudsz 2 arcot megkülönböztetni 1mástól, ami hasonlít 1másra. Nekik lehet, hogy ez a jellemzőjük. Az arcvonásai lehet, hogy különböznek, de a fejforma állandó. Neked sincs kocka, vagy háromszög alakú fejed. Amúgy meg, ha megnyújtanál 1 ember fejét, meg ezeket a dolgokat művelnéd vele, akkor nem élné túl. De ők valahogy túlélték, szóval nem nyújtásról volt szó. De amúgy az is lehet, hogy azért hasonlítanak, mert lehet, hogy valami betegségük van, s aki egészséges, azt nem küldik, mert akkor inkább élje az életét. A földönkívülieket nem fogjuk megérteni 1 darabig biztos, de majd ennek is eljön az ideje. És igenis, meg lehet különböztetni őket.


"sőt fejlettebb is mint mi hisz eljutott ide.."

Nem fejlettebb, mert valami hozta, s nem saját akaratából jött ide.


Szerintem a tanárod túl sok hülyeséget magyarázott neked. Gondolkozz el ezen, mielőtt témát nyitsz.

2011. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!