Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elolvassàtok? Tudom hogy...

Elolvassàtok? Tudom hogy nem kérdés lessz hanem megnyílvánulàs. De azért aggasztó dolgokat olvasok ezen a poston és ezt nem hagyhatom ki. (? )

Figyelt kérdés

na az lenne az én álláspontom h miért álítsátok be így a földönkívülieket..vegyünk alapul egy átlag embert vágjuk le a haját, vegyük le az orrát és nyújtsuk meg a fejét és a szemeit. most mit kaptunk? egy általatok beálított földönkívüli..de ha minden földönkívüli így nézne ki akkor személytelennek lennének, hogy tudnátok őket megkülönbözteni őket egymástôl? sehogy..nameg hamár itt járunk egy baktérium is lehet földönkívüli..sőt fejletebb is mint mi hisz eljutott ide...gondolkozzatok el ezen köszönöm

16/f


2011. jún. 17. 01:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jót mond a srác (bár nem jól), ha nem értitek, az a ti hibátok.

Amikor földönkívüliekről van szó, az elképzelések túlságosan Földhözragadtak (nagy F-fel), túlságosan emberszerűek. Mind megjelenésre, mint szándékokra, célokra értve. De tényleg, miért humanoid alkatú a legtöbb idegen? Miért két szeme van, és miért ugyanolyan elrendezésű az arca, mint nekünk? Mi indokolja ezt? Nem tudunk róla, hogy ez a fajta testfelépítés valamiféle evolúciós előnnyel járna, vagy hogy minden más bolygón ugyanolyanok lennének a körülmények, mint itt, hogy létrehozhassák. Valószínűbb, hogy mi találtuk őket ki a saját képünkre. Vagy mi alkottuk őket a saját képünkre.

Ha földönkívülieket akarunk elképzelni, akkor mindent, de tényleg MINDENT el kell felejteni, és totálisan eltörölni a képzelet határait. Mondjuk a hülyeség felé azért megmaradhat a határ, mert néha akkora ostobaságokat lehet ilyen téren is olvasni, hogy ihaj...

2011. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Patkány.Király ***** válasza:
404 már csak 5 napod van
2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy néznek ki, akkor is meg tudják különböztetni egymást. Embereknél is így van. Vegyük példának a sztereotípiát, hogy minden ferdeszemű ugyanúgy néz ki. Egy japán mondta egyszer, hogy jófejek vagytok ti európaiak, csak alig lehet megkülönböztetni titeket egymástól. Annak a csoportnak a tagjait, ahova tartozol, sokkal könnyebben fel tudod ismerni és azonosítani. Tehát ha tegyük fel úgy néznek ki, ahogyan általában elképzelik őket az emberek még lehetséges, hogy ők megkülönböztetik egymást teljesen jól, míg azt gondolják rólunk emberekről, mint mi róluk: hogy tök ugyanúgy nézünk ki.
2011. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
elgondolkoztam rajta, köszönöm!
2011. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!