Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliekkel hogyan...

Földönkívüliekkel hogyan kezdeményezhetek telepátiával kommunikációt?

Figyelt kérdés
Már nagyon jól megy a telepátia azzal már nincs gond, de csak azokkal megy akikkel gyakorolom. Idegenekkel nem működik. Hogyan lehet elérni azt a felsőbb rangú tudást hogy jeleket küldjek a világűrbe válaszra várva olyanoknak akiket nem ismerek?
2011. jún. 17. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy neked megy a telepátia?
2011. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
404 még régebben beszélt ilyesmiről, videót is készített ezzel kapcsolatban, bár én csak fél szemmel követtem az eseményeket, meg nem is tudom egyáltalán igaz e, amit beszélt. keress rá ha gondolod.
2011. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen megy és nagyon jól megy! Önbizalmam volt és sikerült de azt nem hittem volna hogy ennyire jól. Ma már jól működik és olyan mint ha része lenne az életemnek. Nem kell felhívnom a párom telefonon sem. Nem is tudom mi lenne velem ha már nem tudnám használni. Nagyon hiányozna!
2011. jún. 17. 15:06
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi az a 404?
2011. jún. 17. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
404 egy ember aki egy szép házban lakott Lipótmezőn, addig, ameddig meg nem szüntették. Most már más bolygókon garázdálkodik.
2011. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdekes...a rádió hullámok jutnak eszembe és a távolság.

Szerintem idő kell mind ehhez.De szerintem ezzel játszani :D főleg a földönkívüli Bobikkal. Én inkább maradok annál h ha nagyon fontos nekik úgyis megkeresnek egy két embert mint pl az említett 404.Ha a söröm nem kell nekik akkor jöhetnek :D .Am nem vicceltem.

2011. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2011. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mindössze annyit csinálsz, hogy erősen koncentrálsz hogy azt gondolja a másik amit te? hogyan gyakorolsz? ha ezt elérted akkor mit tudsz még?

köszi:)

2011. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

rendben. gondoltam egy számra, találd ki ;D

egyébként a kérdésre nem hinném, hogy tudnék válaszolni, én már a telepátiánál elakadtam

2011. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Már ne haragudj, de látni hogy már a telepátiánál elakadsz, mivel ha te gondolsz egy számra azt ő nem érzi meg, csak ha telepátiával elküldöd neki. Az egy dolog hogy te gondolsz valamire, de ő hogy érezze meg a jeledet ha el se küldöd. Nem elég rá gondolni. Csak azzal tud beszélni a kérdező telepátiával aki szintén tud beszélni telepátiával. Leegyszerűsítve: Ha nincs adó, nincs vevő.
2011. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!