Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy piros mozgó fényt...

Láttam egy piros mozgó fényt az égen. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Pirosas narancssárgásas fény volt, olyan volt mint egy csillag csak nagyobb és mozgott.Fejér megye északi peremén élünk, a vértes felett, keleti irányban láttuk én és anya.Jöttünk haza autóval és anya mutatta, én akkor vettem észre. Azt hittem hogy valami fény az ablakra vetődik de nem.Mozgott felfele is és lefele is ( tehát nem zuhant). Először zuhanó repülőre gondoltunk,majd anya azt mondta hogy hőlégballon mert olyan volt mintha égne, de ez hülyeség mert éjszaka nem hőlégballonoznak. Szerintem ufó lehetett. Szerintetek mi lehetett az? Más is látta aki a környéken, vagy keletebbre él?
2011. júl. 2. 22:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Le akartam fényképezni de pont úgy volt amikor megálltunk, hogy eltakarta az erdő.
2011. júl. 2. 22:58
 2/23 anonim ***** válasza:
villogott?? ha mozgott, és villogott akkor repülő.
2011. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem villogott egyenletesen, pirosan világított és nem lehetett repülő mert azt picinek látod ezt meg nagynak láttam
2011. júl. 2. 23:08
 4/23 anonim ***** válasza:
közeli városban gyárkémény, szoktak világítani esetleg tűzzel jelzik, hogy magas. a tűz meg ugye elég egyenetlenül ég, le-fel "száll"(kisebb nagyobb) szokták jelezni a magasságot. ha közel van, akkor nagynak látod.
2011. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
elég sokat mozgott ahhoz hogy tűz legyen. tűzijátékra is gondoltunk de túl sokáig volt az égen.
2011. júl. 2. 23:17
 6/23 anonim ***** válasza:
azért a tűz elég sokat mozog. főleg ha fúj a szél. én realistán próbálok gondolkozni. persze lehetett UFO is... kitudja... majd egyszer kiderül.
2011. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Bár pontosan nem tudom, de miért ne hőlégballonoznának este? A város fényei gyönyörűek a sötétben...:) Ha jó a szél szerintem simán fel mennek, ha épp olyanjuk van ;)
2011. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy UFO volt mert nem igazán tudjuk beazonosítani.:D
2011. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ilyet mi is láttunk már, az ismerőseim szerint UFO, de én nem nagyon hiszek bennük. Még nem derítettük ki mi az. Üdv Szolnok megyéből!
2011. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ez most olyan válasz volt, mint az, hogy hogyha nem tudom megállapítani valaminek az ízét, legegyszerűbb ha azt mondom hogy olyan íze van mint a csirkének... :D azonosítatlan repülő tárgy. így már nyer egy kis értelmet is.:D
2011. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!