Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy piros mozgó fényt...

Láttam egy piros mozgó fényt az égen. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Pirosas narancssárgásas fény volt, olyan volt mint egy csillag csak nagyobb és mozgott.Fejér megye északi peremén élünk, a vértes felett, keleti irányban láttuk én és anya.Jöttünk haza autóval és anya mutatta, én akkor vettem észre. Azt hittem hogy valami fény az ablakra vetődik de nem.Mozgott felfele is és lefele is ( tehát nem zuhant). Először zuhanó repülőre gondoltunk,majd anya azt mondta hogy hőlégballon mert olyan volt mintha égne, de ez hülyeség mert éjszaka nem hőlégballonoznak. Szerintem ufó lehetett. Szerintetek mi lehetett az? Más is látta aki a környéken, vagy keletebbre él?
2011. júl. 2. 22:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Feltételeztem hogy aki ide ír az tudja hogy mit jelent az hogy "UFO".:)
2011. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

tessék egy hatásos ufó:

http://www.youtube.com/watch?v=FUrLDmtvQWs&feature=player_em..


Tüzet rakni magas épület tetejére? Na ez egy 3 éves forma gyerek szájából még elismerésre is méltó lenne, de egy olyantól, aki írni is tud, na az már vicc:D

2011. júl. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
RC helikopter. Azzal szoktak repkedni, főleg, ha minikamera is van benne, ami éjjellátóval felszerelt.
2011. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

utolsó előttinnek:

régebben láttam olyat, hogy gyárkémény vagy nem tudom milyen kémény tetején tűz volt. hogy mit jelzett azt nem tudom, de ott volt...

2011. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
vagy esetleg vörös lidérc..
2011. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Piros pontot az égen egyszer anyukám látott az erkélyről és kiabált, hogy menjünk, de mire odaértünk sajnos eltűnt. Hozzá kell tennem, hogy ez pont akkor történt, amikor légtérzár volt az izlandi vulkán miatt tavaly, tehát sem repülő, sem helikopter nem lehetett.
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
kóóbász
2011. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nazgul
2011. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nemtudom, hogy mit szívtatok, de kettőt kérek..
2011. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tegnap énis láttam pont ilyet, nem kémény volt, mer a városba 20 éve lakom, és tudom hol vannak kémények, műhold sem volt mer ahoz nagy volt és máshogy mozgott, délről északra, majd nyugati irányba fordult, és kiment a látóhatárból, szép lassan elhalványult.
2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!