Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elképzelhető, hogy szellem?

Elképzelhető, hogy szellem?

Figyelt kérdés
Egészen kicsi korom óta,érzem mintha volna még valaki rajtunk kívül a házban.Volt rá példa,hogy olyan zörgést hallottunk mintha valaki a gázcsövet ütögetné,éjszaka székhúzogatást hallottam a szobám közvetlen a konyha fölött van.Párommal egyszer ordítást is hallottunk olyan volt mintha messziről hallatszik és egyre közelebbről majd mintha valaki a fülünkbe üvöltött volna.Kisgyerek korom óta a lépcsőn nem merek hátra nézni a lépcsőn,és ez a mai napig így van.köszönöm a normális válaszokat
2011. máj. 2. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt a részt,amikor azt írtad,mintha a fületekbe üvöltött volna,nem bírtam elképzelni,de nagyon fura. Velem is volt hasonló,csak a székhúzogatás és üvöltés kimaradt. Gondolkozz el,hogy ki vagy kik lakhattak előttetek a házban,mert akkor szokott előfordulni,ha valaki ott halt meg. Én frászt tudok az ilyenektől kapni,épp tegnap történt hogy kimentem este a vécére, fölkapcsoltam a villanyt,és mintha a falon egy ember árnyéka rajzolódott volna ki,na most nem hiszem hogy képzeltem volna...5 másodpercig tudat alatt az árnyékot bámultam,ami mozdulatlan volt,becsuktam az ajtót,mikor jöttem ki,olyan fél perc múlva,nem volt a falon egy árnyék és folt sem. És most jön a lényeg:ránéztem a mikrón lévő zölden világító órára,és az 00:01 percet mutatott. Ekkor gondoltam hogy pont mikor láttam 00:00 volt. Látnod kellett volna a reakciómat:a kezeimet a számra tapasztottam,a szemem majdnem kiesett a rémülettől,úgy megijedtem,és sietősen berohantam,még az ajtót is becsuktam mindenhol magam mögött-na,mintha ez megvédne...,de a szobámban minden olyan ijesztő lett,és akárhová néztem úgy éreztem hogy itt van az a valaki.Utána többször olyan érzésem volt mintha a hajamat a frufrum fölött egy kicsit megérintenék(mintha egy bogár mászna a hajamban). :( Hülyén reagáltam,suttogva ennyit mondtam csak(mert egyedül voltam):akárki is vagy,kérlek hagyj egyedül,mert félek tőled!

Lehet hogy most hülyének nézel/néznek,de segített.15 perc múlva úgy éreztem,elment,vagy legalábbis kiment.

Szóval lehet hogy igazad van,miszerint szellem...ami ilyenkor valószínű:az,aki nálatok van,és ordít,azért csinálja ezt,mert talán a lelke nem szabadulhatott el onnan-szerintem mindenképpen járj utána,ki lakott ott,és nem-e megölték,hacsak nem ti már eleve az új lakásba költöztetek be,ami akkor épült. Szerintem ez az a téma,amire soha senki nem deríthet fényt.. :S Sok sikert nektek! 16/L

2011. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:azt akartam még mondani,hogy én panel lakásban lakok,és cső ütögetést itt is szoktunk hallani-mindig a szomszédoknak tudom be a dolgot.Kertes háznál már jóval bonyolultabb az ügy.Bocsi hogy sokat írtam!
2011. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
30%
előző így is megvan fertőzve a szellemekben való hitben még add alá a lovat a marhaságaiddal hogy még jobban féljen... NEM szellem volt.
2011. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyapám építette a házat,a nagymamám lakott itt aki meghalt
2011. máj. 2. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk van a nappaliban egy bőrszofá ami éjszaka ahogy helyre ugrik, olyan hangokat hallat, mintha mocorognának rajta.

Meg van egy szoba, aminek valahogy olyan szerencsés a kialakítása, hogy tök huzatos, és az ajtaja nem becsapódik, hanem becsap-kinyit-becsap-kinyit jó gyors ütemben, mint a horrorfilmekben.

Állati jó szellemházban lakok:)

2011. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagymamád lelke lehetett az szerintem.
2011. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

valakiakitnemismersz



a válaszoló miért írt volna marhaságot.Csak neked ez mert te nem hiszel benne.Lehet akkor neked nincs lelked de más embernek van.

2011. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább az a kérdés hogy kinek a lelke lehetett az nem pedig az hogy szellemek léteznek-e vagy nem...szóval aki nem hisz a szellemekben ne is írjon ide akkor.
2011. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valakiakitnemismersz: DE SZELLEM VOLT AZ!!!!!!
2011. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden keppen igazat adok az elso valaszolonak.aki nem hisz az ilyenbe minek ir ide?a kerdezonek meg csak annyit hogy ha csak a nagymamad akkor csak is o lehet.ajanlok neked egy nagyon nagyon jo josnot aki mar tobb ezer embernek segitet es hire is van Gorcsonyi joli neni garantalt es 100%100 mindenre valaszt kaphatsz.
2011. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!