Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, tudnál valamit mondani a...

404, tudnál valamit mondani a földönkívüli technológiáról?

Figyelt kérdés

Milyen közlekedési eszközeik vannak?Feltalálták már a teleportálást vagy az antigravitációt?Milyen kommunikációs eszközeik vannak(pl.nálunk a telefon)?

Hasonlít ehhez?

[link]


2011. júl. 21. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
404 csak éjszaka szokott írni
2011. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
te nagyon barom vagy. nézz kevesebb mesét
2011. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mért barom én megnéztem a filmet és tök jó.
2011. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok 404, de elmondom neked nagy valószínüséggel térhajtást használnak. Ha pedig 404 igazat mondott, akkor a transzportert is feltalálták. Komunikációra pedig telepátiát használnak.
2011. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
404 az előző kérdést én tettem fel, mert kíváncsi vagyok a te véleményedre...
2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
van időtök ilyennel foglalkozni? remélem kaptok az ufóktól anális beültetést
2011. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 404 ***** válasza:
54%

A technikájuk érdekel? Én szívesen mesélek pár technikát de úgy se fogod megérteni mert én se értem.

Ha kell atomjaira lebontanak neked bármit pl. egy lovat, majd átviszik egy 5 méter vastag atombiztos betonbunker falon, majd visszaépítik eredeti állapotára, és mindezt legcsekélyebb nehézség nélkül, úgy hogy hozzád se érnek.


Vagy itt a másik érdekes technika. Ránéznek egy tárgyra, kinyújtják a kezüket a tárgy felé és a tárgy eltűnik a semmibe, de volt már olyan hogy nem eltűnt hanem szétrobbant darabokra, pedig hozzá se értek. Ez nem vicc!


Vagy ez: Ha megsebesülnek pl. a bőrükön horzsolás keletkezett, a kezét a horzsolás felé teszi és a horzsolás pillanatok alatt meggyógyul. Szerintem felgyorsítják a sejtek működését.

Na ezek milyen technikák? Mert én nem tudom.

2011. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Agykontrolnak hívják, azon belül biokinetikának. Emberek is használják, csak ugye aki hisz benne. Itt még nem elterjedtek a kicsit is spirituális dolgok. Ha kíváncsi vagy rá, itt van két oldal, amit találtam a témával kapcsolatban. [link] [link] Hogy ezek a dolgok igazak-e, amit ez a két oldal állít, azt nem tudom biztosan. Ha kíváncsi vagy rá, próbálj ki valamit. Az egyik oldalon más dolgokkal is foglalkoznak, ott külön ki kell keresni az agykontrolos részeket.
2011. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

404,a második és a harmadik,amiket írtál szerintem valami mentális képesség lehet,mint pl.a levitálás.

2011. júl. 22. 11:23
 10/19 anonim ***** válasza:

T. 404!


Kérem, nézze meg beérkező leveleit! Nagyon szeretnék Önnel beszélgetni. Köszönöm!

Dr. Both Előd

2011. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!