Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy néznek ki a földönkívüliek?

Hogy néznek ki a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Ezt mért kell egy ilyen oldalon megkérdezni? Mintha annyira sok kielégítő választ kapnál a végtelen "anyázások" sz*rmezeje mellett.

Földönkívüliek pedig bárhogy nézhetnek ki, és bármennyi lehet belőlük. Senki, SEMMI tudással nem rendelkezik ezen a téren, fölösleges mások fantáziálásait kikérdezni róluk.

2011. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szükari ***** válasza:
27%

a Valxundinok magasak,halványzöld színű bőrrel.A fejük egy kicsit nagyobb volt,mint a legtöbb emberé,de azért nem volt olyan nagy.Nagy,köralakű fehér szemük hosszú,csavart fülük volt.6 ujjuk volt,ami nagyon vastag és nagyon hosszú volt.A kezük rövid volt.Nagyon kevés hajuk volt,csak néhány kisebb szál.



A hrollok nagyon hasonlítanak az emberekhez.Talán az atlantisziakkal vagy valamelyik ősi emberi civilizációval állnak rokonságban.Az embereknél kisebbek,alacsonyabbak.kb.150-160 centi között van az átlagmagasságuk.A bőrszínük világoskék-világoslila színű.Két lábuk és két kezük van.A kezükön és lábukon is öt ujj van,mint nekünk.Nem körmük van,hanem behúzható karmuk,amit fegyverként használnak.Annak ellenére,hogy hideg bolygón élnek,nincs sok szőrük.Hajuk van és néhol a kezükön és lábukon van egy kis szőr,kicsit kisebb mint az embereknél.Bajszuk,szakálluk egyáltalán nincs.Szemük sötétkék színű,alakja általában eltérő.Nem látnak valami jól,a szemük nagyon érzékeny a fényre,viszont látnak a sötétben is.Bolygójukon nappal sötétebb van mint itt,általában olyan világos szokott ott lenni,mint nálunk amikor be van borulva.A testükhöz képest nem nagy a fejük,hanem a fejük mérete illik a testükhöz.Szemük közepes méretű,orruk,szájuk és fülük kicsi.Nyakuk rövid.Mágikus tudás birtokában állnak.

2011. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nézz meg egy parlamenti közvetítést...:D
2011. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagy fej, kidülledt szemek, magas homlok:

[link]

2011. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsi, zöld lények:


[link]

2011. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Igen? Azért a "hroll" nál valami kreatívabb nem jutott eszedbe? Troll.

Jó, itt van akikkel én rendszeres távkapcsolatban vagyok:


A Brollok pikkelyes teremtmények, akik kb 9 talp magasságban tornyosulnak az emberek fölé. Több végtagjuk van, mivel a környezetükhöz való -amelyet rendszeresen változtatnak- hozzászokás nagyban átszabta őket a vándorlásaikkal eltöltött hosszú évszázadok során. Igazából mérettől és az igen fejlett technológiáiktól eltekintve igen békések, ha megemlítenéd nekik a háború fogalmát, a harcét, valószínűleg nem tudnának mire rámutatni. Nem érintkeztek még másfajúakkal rajtam kívül, és ezt is igen jól titkolják, de én most elárultam nektek őket!


Tényleg? Emberek? Több kreativitást kérek. Ez így egyáltalán nem hiteles semelyik oldalról sem, és még arra sem elég, hogy jól napikiröhögjem magam rajtuk/rajtatok.

Többet, jobbat.

2011. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg 404et ő megmondja neked a frankót
2011. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Le lehetne állni már 404-el. A végén errort kaptok.
2011. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Álló László ***** válasza:

Kedves kérdezo!

Szerintem is 404 et kéne megkérdezned errol a témáról.

Lehet hogy nem válaszol de elkerulod az anyázásokat mint azt az elso válaszoló is mondta.Kuldj neki privátot.Bár biztosan sokat kap. Azért itt-ott megnézi,és válaszol rá.

2011. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg 404et ő baromi okos minden tudható információt tud, legalábbis ezt mondják róla és ez a szubjektivitás elvakítja az embereket, vagyis ezekben a témában beszámíthatatlanok, vagyis aki érez valami pozitívumot 404 iránt azt ne kérdezd meg semmiről evvel kapcsolatban mert az nagyobb hülyeséget mond mint 404.

Ja, hogy ez nem hülyeség? Ezt nem tudtam, egyszer nekem is be lehetne bizonyítani ezt. Ja, hogy most már mégsem igaz mert bizonyítani kell, látom könnyebb a könnyebb dolgot megcsinálni...

2011. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!