Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek léteznek földönkív...

Szerintetek léteznek földönkívűliek? És, ha igen, akkor mit gondoltok hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az , hogy az élet kialakult egy messzi messzi galaxisban , koránt sem lehetetlen , mdjuk attól is függ mit nevezünk földönkívülinek , mert végülis egy mikróba is lehet földönkívüli ha nem a Földről származik. De gondolom nem így értetted, hanem úgy hogy mondjuk van-e értelmes élet bolygónkon kívül máshol . Szerintem van , de az hogy hogy néznek ki azt nem tudom , lehet hogy nem térnek el nagyban tőlünk , hiszen , a mi testünk jó, vannak hibái ugyan, de működik. Lehet hogy ugyanolyan emberek mint mi , csak nekik már nincsenek hibáik pl. De az is lehet hogy medvedisznóemberek például , azaz , teljesen máshogy néznek ki , ha mondjuk nem vizet isznak , meg nem levegőt lélegeznek be , hanem mást akkor biztos máshogy néznek ki ( ha egyáltalán ez lehetséges) ha azonban azon a bolygón a körülmények hasonlóak mint nálunk , lehetséges tényleg hogy hasonlóan néznek ki . De hát nem lehet ezt így tudni , 300x féleképpen is kinézhetnek, és van aki azt mondja hogy nincs földönkívüli élet. Az én véleményem szerint van , de hogy hogy néznek ki , azt csak találgatni lehet , nem tudom :)
2010. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szuerintem igen. És rövid ü. És fogalmam sincs hogy néznek ki, akárhogy kinézhetnek nagyjából. Mert egyrészt nem csak szén, víz, nitrogén alapú élet létezik/létezhet, másrészt egy bizonyos fejlettségi szint után tudják módosítani a saját felépítésüket.
2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is vannak. Emberformájúnak gondolom őket, 1-2 eltéréssel.
2010. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem is valószínű, hogy van csak mondjuk nem ebben a Naprendszerben. Én arról hallottam, hogy az Európa nevű holdon kifejlődhetnek halszerű élőlények, de arra, hogy ezek léteznek nincs semmi bizonyíték. Arra értettem, hogy "szerintetek hogy néznek ki", hogy például az a klasszikus zöld fószer, nagy fekete szemekkel vagy inkább olyanok mint a halak vagy a rákok. (Bocs a sok "hogy" ért.)
2010. júl. 15. 15:39
 5/21 anonim válasza:
100%

Biztos vannak. Elég nagyképűség azt hinni, hogy végtelen sok bolygó és univerzum van, erre meg csak mi létezünk. Nem úgy kell elképzelni mint a filmekben, hgy kis zöld nagyszemű lények repkednek. De valamilyen élet biztos van.

Nekem ez a véleményem :)

2010. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ET, Yoda, Chewbacca, a vulcaniak, goa'uldok, Jar-Jar, Alien, Predator, Clark Kent, Transformerek, antaresiek, na'vik... mindenki mashogy kepzeli el. am sztem eleg kulonbozoek lehetnek...
2010. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Alfot kihagytátok...
2010. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Lehet hogy élnek csak még nem fedezték fel!
2010. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
39%

Hát szerintem a mars lakó így nézz ki:

TESTE:zöld

SZEME:nagy fekete

FÜLE:shrekes

2010. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján vannak és itt nagyon nagy számokról van szó.
2010. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!