Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 melyik földönkívüli...

.Anonymus. kérdése:

404 melyik földönkívüli fajokat ismeri?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 07:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó ez meg a te profilod: http://www.youtube.com/watch?v=02GpP9G7ZX8
2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mikor fog eltűnni 404 már végre ?
2011. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
404 nem szellem hogy eltűnjön :D
2011. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hmnd0 ***** válasza:
Én csak 3-om fajt ismerek a Buminárokat,Hipokiket,és a lanmárokat.A Buminárokkal minden nap tartom a kapcsolatot ők a barátaim és a testvérükként tekintenek rám,ők tanítottak meg mindenre amit tudok az univerzumról.A Hipokik nagyon veszélyesek mert nagy hatalmas lények és hasonló karmaik vannak mint a földi ragadozókénak.Velük nem szeretek beszélgetni mert félek tőlük annyira agresszívak.A Lanmárokkal pedig most ismerkedek és ők a világon a legkedvesebbek.Sohasem szoktak veszekedni és harmónia járja át a bolygójukat.Még a húst sem hajlandóak megenni mert meg kell hozzá ölni az állatot és ők nem tesznek ilyet.Csak növényekkel táplálkoznak.De jó lenne ha minden ember is ilyen kedves lenne.Remélem nem baj hogy válaszoltam a kérdésedre mivel a kérdést 404-nek írtad.Aki nem hisz nekem az ne is olvassa el amiket írok de majd ha véletlenül eljutnának az dédunokáink arra a szintre ahol most az idegenek vannak ne csodálkozzatok ha még meglesztek 100 évesen teli lesz a Föld az idegenekkel.
2011. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!