Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na, ehhez mit szóltok? VIDEO!

Cian kérdése:

Na, ehhez mit szóltok? VIDEO!

2011. aug. 24. 17:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Szerintem, hülyeség....
2011. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
És mi benne a hülyeség? Az, hogy igaz lehet? Ne félj az igazságtól sztem ..
2011. aug. 26. 13:00
 13/47 anonim ***** válasza:
kérdező: ez még nem biztos, hogy az igazság. Senki sem tudja mi az igazság pontosan, csak találgatunk. Nem kell ezért felkapni a vizet, hiszen mi van akkor, ha pont annak van igaza, akit lehülyézel ezért, de az is megeshet, hogy neked. De nem tudhatjuk pontosan, csak feltételezünk.
2011. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
de, ha szted arra is van esély, hogy annak van igaza, aki ezt elhiszi, miért írod, hogy hülyeség? egyébként azért én se vagyok benne 100%-ig, hogy igaz, de sok oyan dolgot mutat, ami - lássuk be - eléggé reális..
2011. aug. 26. 13:16
 15/47 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Sajnállak, de tudod én úgy vagyok vele, hogy az igazság mindig megmutatkozik.

Ha ennek a videónak lenne bármiféle valóságalapja, nem Youtubon lenne csak fenn, hanem 3 hete ezen csámcsogna a sajtó... kicsit logikus, nem gondolod?

Meg, lenne még egy kérdésem, honnan veszed, hogy nem igazi? és miért hiszed ennyire azt, hogy ez a videó hiteles?


Ne haragudj, de Jézusról is azt mondják, létezett, sőt... állítólag köztünk jár, mégse látta még egy ember se.


Erről a felvételről majd akkor hiszem el a valódiságát, hogyha majd a vadászok elvisznek éjjel vadra lőni és megint összefutunk a naaaagy fehér baráttal, ja... meg a másik, a youtube tele van össze eszkábált és hamis videókkal, vannak ennél sokkal merészebbek és cifrábbak, cikkel, riporttal és hanganyaggal együtt.

Ezek után megkérdezem, ugye nem komoly, hogy hinnem kell egy mesében??? :D :D :D

Laikus ember vagyok, józan paraszti ésszel és bocs, de GONDOLKOZOM.

2011. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

U.I. : nem azt mondom, hogy nincsenek Földönkívüliek, de... kötve hiszem, hogy egy nálunknál jóval intelligensebb lény ennyire primitíven mutatkozna meg és pont így...


Ez, szerintem elég groteszk, nem?


Mindenesetre csak azt cáfolom, hogy ez a videó és a képek hitelesek.


Szép napot.

2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Sok olyan dolog van, tudod, ami a szemünk előtt van, mégse hisszük el. Az emberek nagyon nagy része hazudik, ezért is van az, hogy nem sokan tudnak erről a videoról. Itt van a szemed előtt, mégse hiszed el.. Na, látod, ez az, ami az emberek nagy részét - beleértve téged is - összeköt.


Mindezek ellenére tisztelem a véleményed, hiszen mindenki azt hisz el, amit akar. :)

2011. aug. 26. 14:03
 18/47 anonim ***** válasza:
Araziel. Nagyon nem csámcsogna ezen senki még akkor sem, ha az orruk elé dugnák a közvetlen bizonyítékokat, vagy akár magát a tárgyat.
2011. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 .Anonymus. ***** válasza:
Ebben egyetértek veled!Így is nagyon sok mindent titkolnak előlünk...
2011. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de szerintem ez a videó egy hatalmas nagy átverés, ismét...

Ha igazi titkokat akarna látni az ember, elmenne az 51 - es körzetbe, ott lehetnek titkok, nem véletlenül lőnek le mindenkit, aki megközelíti pár száz méteren belül és nem véletlenül vannak ott olyan tudósok, akiket a világ NEM ismer, ugyanis ők nem hagyhatják el a katonai területet.


Mindenesetre, van pár "állítólag" az 51 - es körzetből előkerült videó, azt előbb elhiszem és elgondolkozok, mint ezen.

Kérdező, mennyi idős vagy? 15?

bocs, de csak egy fiatal lehet ennyire naiv, logikátlan és megvezethető.

2011. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!