Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na, ehhez mit szóltok? VIDEO!

Cian kérdése:

Na, ehhez mit szóltok? VIDEO!

2011. aug. 24. 17:00
1 2 3 4 5
 21/47 .Anonymus. ***** válasza:
Araziel, nem te írtál egyszer nekem levelet?
2011. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Attól ,hogy én ezt elhiszem, miért kéne 15 évesnek lennem?

Felnőtt ember vagyok, mellesleg tanult. Ez nem kor kérdése, hogy ki hiszi ezt el, és ki nem. Bárki láthatja, hogy ebben a videoban, van igazság! Annyi megmagyarázhatatlan dolog van körülöttünk, és ezekből párat most megtudhattunk. Persze, hogy nem kürtölik világgá! Ez is bizonyítja a film hitelességét!

2011. aug. 26. 14:24
 23/47 anonim ***** válasza:

Anonymus: De, de már bánom.


Ha valami nem egy emberrel történik személyesen, azt senki nem hiszi el, erről meg ennyit.

2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 .Anonymus. ***** válasza:
Én még mindig nem jöttem rá miről beszéltél a levélben...
2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Egy szóval se említettem, hogy feltétlen összefüggés lene a kor között, csak azt, hogy azok a hiszékenyebbek, akik ebben a korba vannak, a kettő nem ugyan az.

A tanult emberekről meg annyit, hogy ismerek értségi nélküli, logikus és intelligens embereket és ismerek olyat is, aki diplomás, és akkora egy lúzer, hogy a saját anyját eladná.

Nem hasonlíthatni akartam itt feltétlen, csak annyit, hogy érezzétek a példázásomat.

2011. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Anonymus: nem baj :)

Aznap nem csak én ültem a gép előtt, hanem még 3 - an rajtam kívül ( kisgyerekek 12 - 15 éves korig ), és fene tudja melyikük mit írt, én kinn főztem :D

2011. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Ano... : De szerintem egyszer, majd megbeszélhetjük ezeket a dolgokat is :)
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 .Anonymus. ***** válasza:
?
2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Mindezeket félretéve, sztem mindenki azt hiszi el amit akar. Ha nem hiszed el, nem hiszed el... Higyj a történelem órákban, amiket belénk etettek. Ott is van sok olyan dolog, amibe bele tudnék kötni. Nem mondom, hogy az egész történelem hazugság, de hogy nem sok igazság van benne, az fix...

És nem kell lehülyeségezni, mert nem olyan borzasztó hihetetlen dolog.

2011. aug. 26. 14:36
 30/47 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem törlöm a felelt kérdéseim közül ezt a kérdést, tovább nem érdekel nagyon :) aki meg szeretne v.mit, az írhat levelet.

Szép napot.

2011. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!