Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na, ehhez mit szóltok? VIDEO!

Cian kérdése:

Na, ehhez mit szóltok? VIDEO!

2011. aug. 24. 17:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem több értelmet találni a sumér teóriákban, mint bármi más kis szerencsétlenek által összebarkácsolt semmikben. De ez ugyebár csak az én szerény véleményem.
2011. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Wyrm! Teljesen igazad van! Bár lehet ott is egy-két belebeszélés :P , de nagy része igaz lehet ! :D
2011. aug. 26. 14:39
 33/47 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, de ki vagyunk mi, hogy kritizáljuk, mikor nem tudunk semmit róla? Lehet róla véleményed mint egyén, de szerintem kritizálni és fakenek kikiáltani csak merő egoizmus eredménye.
2011. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Énis ezt gondolom!

Miért ne lehetne ez mind igaz? (video) Nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy előttünk éltek itt valakik (vagy mellettünk), talán még most is!

Akik teljesen elzárkóznak az ilyesmitől, télleg egoizmus.

Köszönöm Wyrm az egyetértésed! :)

2011. aug. 26. 14:45
 35/47 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. :) Néha jó összeakadni azzal a kevés tiszteletet igazából megérdemlő emberkével ezen az oldalon.
2011. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Ez így igaz sajnos :/
2011. aug. 26. 14:58
 37/47 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnék ilyen emberekkel privátban is :)
2011. aug. 26. 15:01
 38/47 anonim ***** válasza:
őőőő...youtubeon hogy lehet 46 perc?vagy csak mostanában? ^^
2011. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Már régóta lehet akármennyi.
2011. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Tényleg érdekes videó, de nincs benne semmi különös.

Semmi sem bizonyítja hogy ezek a leletek valódiak, deformált koponyák léteznek, voltak középamerikai indién törzsek, akik csinálták magukkal, deszkák közé szorították a fejüket, ennyi.


Az "óriások csontvázáról" meg csak sima fotók vannak, amin nem látszik hogy mekkorák, szerintem akkorák, mint egy normál ember...


Jah, és fluoreszkáló ásvány van egy csomó féle, nem különlegesség, hogy csináltak berakásos mintákat, nem nagy ügy.


Meg az az ásvány, amit nem lehet megmunkálni, de ők mégis megmunkálták... vagy igaz, vagy nem, én nem hiszem el attól, mert azt mondja egy fickó egy youtube videón...

2011. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!