Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kaposváron és környékén ti is...

Kaposváron és környékén ti is hallottátok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam bennt a szobában visszaaltatni a kisfiamat.Akkor hallottam egy olyan hangot mintha egy repülő haladna át felettünk(mostanában elég gyakori eset).De valahogy más volt a hangja olyan monotonhang.és nem 2-3 percig tartott.igaz egy út mellett lakunk egy 10emeletesbe a 7.en.lehetséges h az autók zaja volt vagy csak képzelődök.de eddig sosem hallottam....
2011. aug. 24. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

De én is hallottam... Amúgy meg mi olyan nagy ebben? Áthaladt egy ufó Kaposvár és környéke felett. Nagyon nagy dolog...

Ha elrabolni készülnek valakit már megtették volna.

2011. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves ezredes.szépen kérlek hogy ne fárassz le a hülyeségekkel.:)köszike.válaszolna vki normálisan?
2011. aug. 24. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmodnom oszinten en is hallottam ilyet csak hogy en Romaniaban mivel hogy egy katonai repter mellet lakom es ejjeli gyakorlatkor ... magyarorszagon is Szolnokon Papan Kecskemeten , es Taszar kornyeken szoval Taszar kozel van Kaposvarhoz lehetett legi gyakorlat ! es ha jol tudom Magyarorszag vasarolt 2 130 spectret amibol az egyik Szolnokon es a masik Kecskemeten van !
2011. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam én is hallottam... Ennél normálisabb válasz aligha van.:)

Csak azt nem értem hogy mi ebben olyan érdekes. Lehet hogy ufó volt lehet hogy nem... Valami érdekes ezenkívül?

Ha elraboltak volna valakit az már érdekesebb lett volna...

2011. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom.azt igen h itt van Taszár nem messze de megtudom különböztetni a katonai repülők hangját más hangtól.lehet h csak én haluztam be mert vevő vagyok bevenni a hülyeségeket.de majdcsak kiderül h mi a szösz ez...:D
2011. aug. 24. 22:16
 6/8 x) ***** válasza:
Hidd el rengeteg féle katonai gép van és a legtöbbnek tök más a hangja :) múltkor én is meglepődtem, hogy ez meg mi szösz, valami UFO? de fölnéztem és egy egyszerű katonai gép volt...
2011. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet h vmi új fajta sz*rság....:D
2011. aug. 24. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha felettünk is elhúz valami, mély hangja van, és sokáig hallani. Állítólag Herkules gépek. (Baráti társaságból hivatásos katona mondta.)
2011. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!