Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hallottatok Roswelle-rol, na...

Hallottatok Roswelle-rol, na meg az 51-es korzetrol, "Area 51"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 18:55
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azt mondjak,hogy itt foldonkivuli lenyeket tartanak,vagyis ami lezuhant Roswelle-ben azt az "Area 51"-ben tartjak.En nagyon felek attol,hogy ott tenyleg foldonkivuli lenyeket tartanak,mert ha igen akkor,ha el tudtak idaig jonni,akkor sokkal inteligensebbek mint mi.
2010. máj. 22. 18:58
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Jó reggel kívánok, ez kb. hatvan éves probléma :D
2010. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Bóna Barbara ***** válasza:
47%

én nem hallottam róla

mesélsz nekem?

2010. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Le van irva a kommentemben kedves utolso valaszolo.
2010. máj. 22. 19:13
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

Roswell, igen hallottunk róla.

Egy bombanagy üzlet az egész, egész jól megélnek ott az ufóturizmusból.

2010. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
44%
Ha félsz tőle, akkor inkább ne agyalj ilyeneken :D
2010. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
89%

igen hallottam róla, de engem annyira nem izgat...

viszont az ezügyben játszódó pc-s játékokat szeretem, area 51, halo, halo2, bioshock ilyesmik.

2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
86%
Énis hallottam róla és az egyetemen még beszámolot is tartott egy diák erről,eléggé érdekes téma de véleményem szerint ezek az emberek ebből élnek lehet,hogy van ott valami az 51-es körzetben olyant is mondtak hogy ott őrzik a frigyládát is...de ha van ott valami azt mi sosem fogjuk megtudni...és ha majd jönnek az "UFOk" akkor már késő lesz ezen gondolkozni...szerintem nem ilyen dolgokkal kellene eltöltsed az idődet...biztos hogy fiatal vagy meert engem is érdekeltek ilyen dolgok...de mondok egy érdekes témát...húsvéti szigetek,atlantis,stonhenge...szerintem ezek is elég lrdekes témák...sok siker a kutatáshoz..:):):):):)
2010. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Utobbi,igazad van 12 eves vagyok.
2010. máj. 23. 10:56
 10/36 anonim ***** válasza:
74%

Szerencséd, hogy már ebben a korban vagy 12 éves, az interneten tudsz tájékozódni.

Különben ajánlom a Google Earthöt, Nevada, Tikaboo Valley.

Ha annyira top secret lenne, ki lenne takarva random színes pöttyökkel, ahogy az összes katonai létesítmény. De nézelődni ígyis jó :)

2010. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!