Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem gyanús ez senkinek?

Nem gyanús ez senkinek?

Figyelt kérdés

csak az egyesült államok milliárdokban mérhető összegeket áldoz fel évente csak azért hogy esetleg rádiójeleket halljon a földön kívülről...


ezek meg itt naponta beszélgetnek fényévekre lévő földönkívüliekkel telepatikusan...

na de most komolyan...néminemű igazságtalanságot szimatolok...

valaki átb@sz engem..


mindenki minimum 4 idegen faj teljes külső leírását, belső stílusjegyeiket, egész civilizációjának történetét...háborúit tudja...


meg most komolyan...a gyakoriról kell megtudnom hogy nemsoká világvége a radiátorok miatt???


2011. aug. 24. 23:07
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

én szívok rendszeresen...de eskü...egyet sem láttam még.... XD

nemtom ezek mit tolnak...de én is kérek..

még a radiátor invázió előtt!

2011. aug. 24. 23:21
 12/39 anonim ***** válasza:
A nasa is pénzt keres tehát több milliókat nyúlnak le az állampolgároktól. Na meg az itt hülyeséget írógató válaszadók is unatkoznak és nincs barátnőjük így itt élvezkednek. Egy földönkívüli ha telepatikusan komunikál akkor hogy a francba tudnák a nevüket leírni földi nyelven?? Aki ilyet ír az szerintem egy impotenskusz f@szopkusz buzídroid.
2011. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 reptoid ***** válasza:
35%

"csak az egyesült államok milliárdokban mérhető összegeket áldoz fel évente csak azért hogy esetleg rádiójeleket halljon a földön kívülről..."


És még többet, hogy a fenti dolgot elhitesse veletek!

2011. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 reptoid ***** válasza:
Hallgass Balatont a Kaukázustól mellé. Ja és subscribe-olj!
2011. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanították egyetemen, ez nem vicc !! Azért van a SETI program, hogy a fizikusokat lekösse. Legyen jól fizetett állásuk, mert olyan okosak, hogy különben megdöntenék a hatalmat !
2011. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

hát általában a bob marley a favorit....i can see clearly now....

meg a többi híres zenéje..

vagy most az új kedvenc... a low rider... XD

naggyon begyógyulós csíkszemmel bólogatós zenék..XD



az USA beszél mindenféle idegennel...

spanolnak meg minden és röhögnek a markukba (ne mondjuk el senkinek)

naneeeeeee

te sem gondolod komolyan...

2011. aug. 24. 23:32
 17/39 anonim ***** válasza:
És bezzeg ilyenkor nincs itt egy elmebeteg sem... :(
2011. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
milyen elmebeteg?
2011. aug. 25. 00:10
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyanús ez senkinek?...


hogy több, mint hat évtized elteltével 100 millió felnőtt, felelősség teljes személy látott közvetlen közelről ufót, mégis hivatalosan ezt letagadják?


csak az egyesült államok milliárdokban mérhető összegeket áldoz fel évente csak azért hogy esetleg rádiójeleket halljon a földön kívülről...


a hivatalos tájékoztatás szerint! Viszont a valóságban mindig néhány millióból megoldották a sima dezinformációt (a la Carl Sagan), sőt, most már ezt is sajnálják!


Másrészt mit szóltunk volna ahhoz, ha mondjuk Kolumbusz hajóinak indulása előtt az amerikai indiánok már elözönlötték volna Európát, azaz mindenütt ott vannak, ennek ellenére a hivatalos tudomány okoskodói fontoskodva bejelentenék, hogy a Kolumbuszt azért küldik az Új Világ felé, mert bizonyítékokat akarnak szerezni az indiánokról?!!!


Sőt, ha Kolumbusz mégis vissza (merne) térni a bizonyítékokkal, akkor a bizonyítékokat megsemmisítenék, Kolumbuszt pedig lecsuknák! Majd tartanának utána természetesen egy álszenteskedő sajtótájékoztatót, hogy a Kolumbusz-expedíció sajnos nem járt sikerrel, de az emberiség érdekében mindent megtesznek, hogy az Új Világban felfedezzék az élet nyomait! stb...

2011. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
szerinted honnan származik a: a lézertechnika, az inegrált áramkörök, az üvegszálas optikát alkalmazó hálózatok, a gyorsítottrészecske-sugarakat alkalmazó berendezések, vagy a golyóálló mellényekben használt anyag, a kevlár
2011. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!