Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Félek! Azt hiszem az előbb...

Félek! Azt hiszem az előbb láttam egy UFO-t! Van okom félni tőle?

Figyelt kérdés
én eddig nem hittem az UFO-ba. De nem rég láttam egy igazi UFO-t. Egyszer csak kinéztem az ablakon és akkor láttam az égen. Először azt hittem csillag de elkezdett mozogni. Feltűnt hogy cikázott az égen. Össze-vissza ugrált. Sárga és fehér színe volt de már nem emlékszek pontosan a színére. Mivel össze-vissza cikázott kizártnak tartottam a repülőt. Beszaladtam a szobába a távcsövemért de mire vissza értem már nem volt ott. Egyszerűen eltűnt. Félek! Nyugtassatok meg valahogy.
2011. aug. 29. 20:30
1 2 3 4 5
 41/44 Kovács Zoltán_UFO ***** válasza:
Ha ez nem egy "FAKE" akkor ne félj pont téged látogatnának meg.Én hiszek az "UFO"-k ban de nem az "Un..Flying Object"-ben hanem a földönkívüliekben mert hiszen nem lehet hogy máshol nincs intelligens élet pont a mi földünkön.
2011. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
mit nyomtál be az este?:p
2011. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 GusztixD ***** válasza:
lol énis láttam nemrég ufót olyan 1hónapja csak az vörösvolt többen jöttek és eltüntek egy bizonyos magasságnál
2011. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

És ha egy cikázó meteor volt?

Én ismerek 2öt cicit és cikit

😂😂😂

2020. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!