Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láttam?

Dapecv kérdése:

Mit láttam?

Figyelt kérdés
2010. 07. 09. -én Nyíregyházán 21:46 és 21:56 időben kettő darab ismeretlen objektumot véltem felfedezni amelyről fényképet is készítettem mobiltelefonnal. A minősége nem túl jó. A történet leírása: 2010. 07. 09. -én kb.21:45 perckor értünk haza egy esti bevásárlásból, befordúlva a garázsbeállóba megálltam és kiszáltunk az autóból. Valamilyen megfontolásból feltekíntettem az égre ekkor érdekes látvány fogadott. Északi irányból ereszkedés, majd kb 10m magason egyenesvonalú viszonlag gyors mozgást végzett teljesen hangtalanú egy általam még sosem látott leírhatalan szépségű objektum. Objektum leírása: Kb.10m magason (ezt onnan tudom megsaccolni, mert a házunk gerincmagassága 6m és az objektum felette haladt át. ) kb 1m hosszú sárga szinű (pontosan mint a tűznek a szine) medúza kinézetű áttetsző valami mozgot egyenes vonalban déli irányba. Az idő tiszta volt, szélcsendes. Rá 10 percre nyugatról szemlélve az eget, illetve keresve az előző látványt egy fehér fény villant fel az égen mely d-K irányba mozgot, formályát tekíntve háromszög alakú volt a háromszögek éleiből fehér fény látszódott, körülötte (mint a szaturnusz körgyűrűje) egy körgyűrű látszódott szintén fehér fényt kibocsájtva. A két látott objektum egymás alatt helyezkedett el ezt már a második foton véltem felfedezni ( az először látott meduza objektumot a foton vettem észre mivel menetközbe eltünt a látóképből) Pár perc elteltével mozgás közben eltüntek. Az eset óta időközönként hallok hangokat és látok dolgokat, éjszaka elalvás előtt, de még éber állapotban. Lehet, hogy nm függ össze. Kérném, ha mód van rá megmagyarázni, hogy mit is láttam valójában?
2011. aug. 16. 10:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
16%

Műhold vagy képzelődtél...

Fotód nincs? Macska rúgja meg, pedig az évszázad bizonyítéka lett volna... :)

Kérdező tudod mik a repülés feltételei egyáltalán?!

2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltenéd és belinkelnéd nekünk?
2011. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nem képzelődtem hárman láttuk! És van fotóm mindjárt feltöltöm. Igaz mobillal készült és sötét volt, de valamennyire látható.
2011. aug. 16. 12:20
 4/47 A kérdező kommentje:
Mühold a talajtól 10m magasságra? Ugye nem mondod komolyan?
2011. aug. 16. 12:22
 5/47 anonim ***** válasza:

ma 12:22

Eső lesz, alacsonyan szállnak a műholdak. Na meg a medúzák is. XDDD

2011. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Hát belekalkuláltam, hogy nem vagy 100as bocs....
2011. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
tibor95. Ne haragudj, de Villamosmérnök létemre tisztába vagyok, hogy a mai technologia szinten az a valami nem lehetett volna ott, ha földi. És semmi baj az elmémmel, ez nem kitaláció.
2011. aug. 16. 12:28
 8/47 anonim ***** válasza:
33%
Villamosmérnök létedre egy drogos marhától kérsz tanácsot ? :D
2011. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
De hol a fénykép kérdező :O?
2011. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Tessék a képek.


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 16. 13:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!