Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most láttam egy azonosíthatatl...

Szilvo79 kérdése:

Most láttam egy azonosíthatatlan, repülő tárgyat! Azt gondoltam csillag! De a csillagok nem villognak! /nem műhold! /Nem olyan, mint a felvételeken! Nagyon lassan halad, északnak! Mi ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
repülő
2011. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem műhold?
2011. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Milyen felvételeken, mihez képest nem olyan?


Miért vagy benne biztos hogy nem műhold? Vannak egész föld közeli pályák.

Szerintem amúgy repülőt láttál. Egy nagyobb Boeing megy 10km magasan is, az pedig nem fog gyorsnak tűnni a szemszögedből.

2011. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
sokat szoktam nézni az eget!felismerem a műholdat,meg a repülőt is!itt valami nem stimmel!az ilyen UFÓ-s felvételekre gondoltam!ez nem olyan volt.
2011. márc. 30. 23:18
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
beteg vagy :$
2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kösz!miért is vagyok beteg????
2011. márc. 30. 23:33
 7/18 anonim ***** válasza:
lehet bármi. de mivel TE nem tudtad azonosítani ezért a TE szemszögedből mindig is azonosítatlan repülő tárgy lesz. se több se kevesebb.
2011. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Figyelj! aki még ilyesmivel nem találkozott, nem látott az úgysem fogja elhinni! Este 7 órakor zárok ...elég sötét volt de azért mégsem annyira ...láttam egy erős gömb alakú fényt ami egyenletesen szépen a földtől kb. 6oo méter magasan repült.mit repült egyenletesen siklott... Hang nem volt tehát repülő nem lehetett helikopter nem lehetett , mert hang egy szál sem!!! Nem egyedül láttam a kollégáimmal.Hegy mögül érkezett /ITA/.Másnap hallottam egy vevőtől , hogy ezt a fényt rendszeresen látják a hegy mögül előtűnni.Aztán hogy mi volt????????????????????hm?????????
2011. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most min lepődsz meg? Vagy ez életed első UFÓja? Akkor nem szóltam. A legelsőnél nekem is a frász tört ki. Vannak léteznek kész. El kell fogadni.
2011. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vedd fel videóra,és add el el! Ha igazi és tényleg ufo,jó pénzt kapsz majd érte!:-)
2011. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!